3 tipy, jak z čela postele udělat ozdobu vaší ložnice

Manželské postele mohou působit velmi elegantně a moderně. Další oživení interiéru ložnice na vás čeká, když se rozhodnete pro model s výrazným čelem, které navíc můžete dále vylepšovat. Víte, jak na to?

Manželské postele mohou působit velmi elegantně a moderně. Další oživení interiéru ložnice na vás čeká, když se rozhodnete pro model s výrazným čelem, které skvěle sladíte.

Postele s čelem jsou jsou oblíbené hned z několika důvodů. Umožňují vám si pohodlně sednout, opřít se a číst si bez toho, abyste si zašpinili zeď za postelí. Zároveň do určité míry redukují hluk, protože představují další vrstvu mezi hlavou a sousedy. A v neposlední řadě mají estetickou funkci. Některá čela postelí jsou opravdu výrazná, jiná zase umožňují realizovat několik zajímavých nápadů s využitím různých přehozů a dalšího bytového textilu. Inspirujte se trojicí zajímavých řešení.

 

 

photo 1521783988139 89397d761dce

1. Využijte výrazných vzorů

Jednobarevné čelo postele potažené pouze látko? To je nevyužitá příležitost a velká škoda. Mezi aktuální trendy patří výraznější vzory. Za všechny lze jmenovat například vintage květiny a další romantické motivy. Do ložnice zkrátka ideální. Nemluvě o tom, že čelo postele můžete dále ladit s barvou zdí a designovými tapetami. Díky umístění u zdi se tak z ložnice stane jeden kompaktní a do detailu promyšlený prostor, ve kterém se budete cítit příjemně. Výrobci mají na skladě zpravidla mnoho různých vzorů. Stačí si vybrat.

Čalouněná manželská postel VIVA Postel Viva
Čalouněná manželská postel VIVA Postel Viva

2. Šachovnice v ložnici

Nefandíte pestrým a šíleným vzorům? Žádný problém, zajímavým kompromisem mezi designovou divočinou a jednobarevným řešením je šachovnice. Opět dostupná v různých barevných kombinacích. Barevné kontrasty v ložnici vypadají velmi dobře a dokážete jich snadno využít. Stačí vybrat to správné povlečení a polštáře. Šachovnicové odstíny v nabídkách výrobců mají velký rozsah, takže si vybere každý.

Manželská postel MONA včetně matrace
Manželská postel MONA včetně matrace

3. Čalouněné čelo postele pro kreativní

Čalouněné čelo postele lze také pořádně vyzdobit. Látka vám umožňuje bez poškození postele na čelo připevnit spínacím špendlíkem různé kusy látek či světelné LED řetězy. Dalším tipem jsou různé odznáčky, například z vašich cestovatelských výprav. Skvěle vypadají také patchworkové přehozy a další deky. Výhodou takového doplňku je nejen vzhled, ale také praktičnost. Když vám bude v posteli náhodou zima, jen si z čela postele sundáte další přikrývku. Jinými slovy je čelo vhodné chápat jako výstavní plochu, kde se fantazii meze nekladou.

Neváhejte při zkrášlování interiéru ložnice na postel s čelem vsadit. Uvidíte, že výsledek stojí za to!

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...