4 psací stoly, které mají ke kancelářské nudě daleko

Když se řekne psací stůl, zavání to jakýmsi suchopárným stereotypem, což ale rozhodně nemusí být pravda. Psací stůl by měl být pohodlný, svými rozměry a vzhledem vhodný do místnosti. To všechno platí. Dál je ale výběr tak velký, že se monotónnosti a šedé nudy není třeba bát. Praktický psací stůl totiž není jen obyčejným užitkovým kusem nábytku. Může být doslova ozdobou místnosti.

Takový psací stůl neslouží jen k běžnému psaní, které navíc z velké části už vyšlo z módy a nahradila ho nejrůznější technika, jen ten název zůstal. Možná potřebujete u stolu i úložné prostory, šuplíky a zásuvky, jiný zase touží po psacím stole lehkém a mobilním. Naštěstí nabídka nejrůznějších variant tohoto základního kusu kancelářského nábytku je příkladně pestrá.

1. Inspirace evergreenovou stolařinou

Psací stůl v tradičním anglickém stylu, to je kousek nábytku, který dodá vaší pracovně tu správnou atmosféru. Působí hned na první pohled dojmem solidnosti a serióznosti, jak by to u správného kancelářského vybavení mělo být. Je zhotoven z lamina s dekorem v kombinaci bílého a divokého dubu, celkový dojem podtrhávají zdobené úchytky. O prostor k uložení dokumentů nebo psacích potřeb se postarají čtyři zásuvky a boční skříňka.

Psací stůl Royal B1
Psací stůl Royal B1

2. Elegance po italsku

Italský nábytkářský styl má ve světě jméno, o tom není pochyb. Ladné tvary, dokonale zpracované dřevo a detailní provedení každého detailu, to vše dohromady tvoří perfektně vyvážený celek. Deset zásuvek, dvě otevřené police – parádní kousek z ořechového dřeva, nad kterým se srdce přímo zatetelí. Matové provedení povrchu celkový dojem ještě násobí.

3. Vítejte v budoucnosti

Pokud máte rádi eleganci v tom nejmodernějším stylu, bude pro vás do kanceláře či do pracovny ideální volbou kancelářský stůl Big Deal. K jeho zhotovení designér navrhl použít černé tvrzené sklo, které dokonale kontrastuje se stabilní konstrukcí z chromovaných čtvercových profilů. Stůl je řešen jako rohový se zaoblenou přední stranou, lze u něj tedy jednat i s více osobami současně. Použité sklo je bezpečnostní a tvrzené, velmi odolné proti poškrábání i úderům a nárazům.

4. Dokonale využít i místo v rohu

Rohový stůl v minimalisticky řešeném designu nabízí překvapivě velkou pracovní plochu a navíc i nečekaně rozměrné úložné prostory. Ideální řešení pro malou kancelář nebo pracovní koutek i doma. Lamino s dekorem bílého skandinávského dubu prosvětlí každou místnost a působí velice elegantním dojmem.

300x300-products-1416408011.gif

 

Čtěte dál!

8 výhod parních praček. Která z nich zvítězí u vás?

Možná i vy teď vybíráte novou pračku a narazili...

Topná sezóna začíná: Jak se starat o krb a krbová kamna?

Končí grilovací sezóna na zahradě a začíná období topení...

Jak si vytvořit snadno bylinkovou zahrádku?

Pokud rádi vaříte,víte jistě, že čerstvé bylinky jsou doslova...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Další nové články

8 výhod parních praček. Která z nich zvítězí u vás?

Možná i vy teď vybíráte novou pračku...

Topná sezóna začíná: Jak se starat o krb a krbová kamna?

Končí grilovací sezóna na zahradě a začíná...

Jak si vytvořit snadno bylinkovou zahrádku?

Pokud rádi vaříte,víte jistě, že čerstvé bylinky...