Když se řekne psací stůl, zavání to jakýmsi suchopárným stereotypem, což ale rozhodně nemusí být pravda. Psací stůl by měl být pohodlný, svými rozměry a vzhledem vhodný do místnosti. To všechno platí. Dál je ale výběr tak velký, že se monotónnosti a šedé nudy není třeba bát. Praktický psací stůl totiž není jen obyčejným užitkovým kusem nábytku. Může být doslova ozdobou místnosti.

Takový psací stůl neslouží jen k běžnému psaní, které navíc z velké části už vyšlo z módy a nahradila ho nejrůznější technika, jen ten název zůstal. Možná potřebujete u stolu i úložné prostory, šuplíky a zásuvky, jiný zase touží po psacím stole lehkém a mobilním. Naštěstí nabídka nejrůznějších variant tohoto základního kusu kancelářského nábytku je příkladně pestrá.

1. Inspirace evergreenovou stolařinou

Psací stůl v tradičním anglickém stylu, to je kousek nábytku, který dodá vaší pracovně tu správnou atmosféru. Působí hned na první pohled dojmem solidnosti a serióznosti, jak by to u správného kancelářského vybavení mělo být. Je zhotoven z lamina s dekorem v kombinaci bílého a divokého dubu, celkový dojem podtrhávají zdobené úchytky. O prostor k uložení dokumentů nebo psacích potřeb se postarají čtyři zásuvky a boční skříňka.

Psací stůl Royal B1
Psací stůl Royal B1

2. Elegance po italsku

Italský nábytkářský styl má ve světě jméno, o tom není pochyb. Ladné tvary, dokonale zpracované dřevo a detailní provedení každého detailu, to vše dohromady tvoří perfektně vyvážený celek. Deset zásuvek, dvě otevřené police – parádní kousek z ořechového dřeva, nad kterým se srdce přímo zatetelí. Matové provedení povrchu celkový dojem ještě násobí.

3. Vítejte v budoucnosti

Pokud máte rádi eleganci v tom nejmodernějším stylu, bude pro vás do kanceláře či do pracovny ideální volbou kancelářský stůl Big Deal. K jeho zhotovení designér navrhl použít černé tvrzené sklo, které dokonale kontrastuje se stabilní konstrukcí z chromovaných čtvercových profilů. Stůl je řešen jako rohový se zaoblenou přední stranou, lze u něj tedy jednat i s více osobami současně. Použité sklo je bezpečnostní a tvrzené, velmi odolné proti poškrábání i úderům a nárazům.

300x300-products-1416408011.gif

4. Dokonale využít i místo v rohu

Rohový stůl v minimalisticky řešeném designu nabízí překvapivě velkou pracovní plochu a navíc i nečekaně rozměrné úložné prostory. Ideální řešení pro malou kancelář nebo pracovní koutek i doma. Lamino s dekorem bílého skandinávského dubu prosvětlí každou místnost a působí velice elegantním dojmem.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here