5 kandidátů na designové police

Moderní designové police přinášejí účelnost a současně jsou dekorativním prvkem domácnosti, kanceláře nebo dalších prostor. Umožňují snadno proměnit prázdné stěny na praktické úložné prostory. Systém designových polic je možné snadno propojit do kompaktních celků. Inspirujte se a buďte originální.

Neviditelný styl

Velmi jednoduchým a přitom efektním řešením je použití nástěnné police na knihy, která po montáži a po uložení knih není vůbec vidět. Výsledný dojem je překvapivě dekorativní, oblíbené knihy budete mít přitom krásně dostupné. Montáž je snadná, poradíte si s ní sami a nepotřebujete žádné speciální vybavení. V dodávce jsou i hmoždinky a vruty ve vhodné velikosti. Vystačíte s tužkou, vrtačkou a šroubovákem.

Neviditelná police na knihy Umbra Conceal malá | stříbrná
Neviditelná police na knihy Umbra Conceal malá | stříbrná

Knihy hned třikrát

Designové sady polic jsou vhodné prakticky do každého interiéru a nabízí kromě oživení vzhledu místnosti i velký úložný prostor. Police ze zajímavé sady Miley jsou vyrobeny z teakového dřeva s tmavým mořením. Skvěle se hodí především k umístění na světlejší podklad. Právě tak lépe vynikne jejich působivý design.

Nástěnné police sada 3 ks Miley
Nástěnné police sada 3 ks Miley

Ani rohy místnosti nezůstanou na ocet

Moderně řešené rohová police Zig Zag (ano, čte se to opravdu cikcak, vzhled názvu docela odpovídá) se skvěle hodí do obývacího pokoje, dětského pokoje i do ložnice, můžete ji umístit také do větší předsíně. Střídavá směrová orientace jednotlivých úložných segmentů vypadá už na první pohled velmi zajímavě. Designově i uživatelsky opravdu revoluční řešení! Police je vyrobena z velmi odolného a dostatečně pevného materiálu MDF.

Tutumi Rohová police Zig Zag
Tutumi Rohová police Zig Zag

Když milujete retro

Velice atraktivně působí v interiéru trojdílná sada designových polic. Splňuje požadavky nejnáročnějších milovníků populárního retra. V elegantním matově černém provedení, vyrobená z materiálu MDF bude ozdobou místnosti, kterou nikdo nepřehlédne.

[en.casa]® Třídílná sada designových polic na zeď - černá - model 3
[en.casa]® Třídílná sada designových polic na zeď – černá – model 3

Polička jako písmeno

Na zakázku si můžete nechat vyrobit poličku v podobě kteréhokoliv písmene v abecedě. Tato polička (písmeno A – Z) je skvělým doplňkem zejména do dětského pokoje, kde ji mohou děti využívat současně jako věšáček na drobnější předměty, běžnou poličku nebo jako výstavku své tvořivosti. Dodává se v šedém provedení, písmena jsou vysoká 50 až 60 centimetrů. Materiálem je zdravotně nezávadná barvou lakovaná překližka.

Designových poliček se neobávejte

Designové police se hodí do menších bytů a místností. Vedle praktičnosti dodávají interiéru neobvyklý vzhled. Výhodou je bezesporu i snadná montáž a možnost variabilního umístění. Zamysleli jste se již, zda budou vhodnou volbou i pro vás?

Polička písmeno A - Z - Šedá 2000
Polička písmeno A – Z – Šedá 2000

 

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...