6 největších výhod realitní kanceláře

Trh s nemovitostmi se neustále proměňuje. Zároveň se jedná o investice, které jsou dlouhodobé. Z tohoto důvodu – ale také z řady dalších – se vyplatí nepodceňovat koupi i prodej nemovitostí a využít služeb realitní kanceláře. Máme pro vás 6 největších výhod, proč je využít. 

1. Správná prodejní cena

Prodáváte moc levně, nebo moc draze? Správná výše ceny nemovitosti je základním prodejem úspěšného prodeje i pronájmu. Cílem majitelů je prodat nemovitost za co nejvyšší cenu v co nejkratším čase. Realitní kanceláře vám pomohou cenu správně nastavit, klientům dokáží doporučit optimální prodejní cenu na základě svých cenných zkušeností a srovnání s jinými nemovitostmi. 

2. Marketing, který sami nezvládnete 

Inzerát na bezplatných serverech sice může přilákat pár zvědavých očí, ale veškerá zobrazení či propagaci budete muset platit z vlastní kapsy. Buďte jedineční, originální a hlavně buďte vidět. O to se postará správná marketingová strategie vaší realitní kanceláře. 

photo 1522050212171 61b01dd24579.pg

Kvalitní prezentace může zvýšit hodnotu nemovitosti a přilákat více zájemců. Realitní kanceláře nabízí služby profesionálního nafocení, home stagingu i video prohlídek. Nemovitost perfektně připraví k prodeji, vytvoří kvalitní popis, který bude klást důraz na výhody nemovitosti i jejího umístění a osloví stovky potenciálních zájemců. 

3. Bezpečnost prodeje 

Realitní kanceláře případná nebezpečí při prodeji nebo koupi eliminují na minimum. Vše jak s kupujícím, tak s prodávajícím pečlivě konzultuje. Pohlídá si všechny případné náležitosti, bude vám k dispozici na telefonu, kdykoliv budete mít doplňující otázky a samozřejmě za vás vyřeší všechny smlouvy, prohlídky, protokoly.

4. Komunikace s klientem

Nafotí a zprostředkuje nabídku, ale rovněž se postará o další komunikace s klientem, který se bude ozývat jí, a ne vám. Nebudete muset dělat jednu prohlídku za druhou, v podstatě se o komunikaci s druhou stranou nemusíte starat. Realitní kancelář to obstará za vás. 

5. Prověřené právní služby

Pokud jste vystudovaný právník, pak byste si kvalitní smlouvu měl umět napsat sám. Ale ne každý to může říct. Pokud se běžně ve vodách občanského práva nepohybujete, nechejte tyto úkony profesionálům, kteří sledují změny v Občanském zákoníku a znají veškeré další náležitosti smluv a návrhů na vklad. Nic neriskujte, přece chcete nemovitost prodat bezpečně!

Realitní kanceláře však nezařizují jen smlouvu o prodeji/pronájmu. Jsou svým klientům nápomocní také při předání nemovitosti, při přepisu energií, odhadů, průkazů energetické náročnosti budov a dalších právních úkonech. 

6. Profesionální rádce 

Vaše starosti či povinnosti koupí nemovitosti zdaleka nekončí. Je třeba vyřešit mnohé ohlašovací povinnosti. Právě proto oceníte pomoc odborníků, kteří v tom umí chodit. Poradí, kam a kdy se obrátit a co všechno je třeba z vaší strany splnit a zařídit. 

Nenechte se ale zmást. Není samozřejmě realitní kancelář jako realitní kancelář. Klienti si totiž kromě nemovitostí i pozemků pečlivě volí také realitní kanceláře. Je třeba vybrat takovou, která splní veškeré vaše požadavky. 


Doba „koronavirová“ přinese navíc klesající poptávku po nemovitosti a menší zájem o hypoteční úvěry. Zkušená realitní kancelář PATREAL se dokáže o prodej i v této době profesionálně postarat. Dokáže nastavit správnou a konkurenceschopnou cenu, připravit nemovitost k prodeji, profesionálně prezentovat a poskytnout komplexní právní služby.

unnamed.pg

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...