7 dárků na Valentýna pro zamilované i pro přátele

Valentýn je svátek všech zamilovaných, ale také skvělá příležitost potěšit své blízké a věnovat jim společný čas. Dělejme si radosti. V dobách, jako je tato, je to ještě mnohem důležitější, než kdy jindy. Máme pro vás proto skvělé tipy na dárky, které vaše blízké zaručeně potěší.

Začněte valentýnským jídlem

Vyšlehejte svému miláčkovi teplý čokoládový koktejl. Dopřejte si společně hrnek domácí horké čokolády, ať už s kapkou bourbonu nebo bez něj. Skvělým nápadem je i čokoládové fondue s ovocem, oříšky nebo jinou potravinou, kterou máte rádi.

S kámoškou si naplánujte skvělý čajový podvečer a večer si dejte kvalitní víno. Oslavte přátelství sladkými pochoutkami, speciálním čajem a večer vínkem.

Podělte se o oblíbené jídlo, či upečte a navařte něco speciálně pro celou rodinu. Zkuste skvělý a zdravý banana bread nebo muffiny, které chutnají malým i velkým. Své rodince můžete muffiny zabalit do malých krabiček se stužkou, nezapomeňte ale na vrstvu čokolády!

Co nám dala příroda

Možností v tomto období nemáte až tak mnoho, ale na procházku jít můžete. S sebou si z ní můžete vzít suché větvičky a chvojí, které doma můžete ozdobit srdíčky a valentýnskými dekoracemi. (Povolena je i úprava vánočního věnce, který máte stále na dveřích – vyměňte vánoční ozdoby za valentýnské a máte hotovo).

kissing couple 1209043 1920

Největší hodnotu mají vaše slova

Probuďte kreativitu a vytvořte valentýnské kartičky s přáním, citátem nebo básničkou. Můžete celý svůj výtvor dát na papír, nebo vytvořit grafický návrh v jednoduchém programu na počítači (třeba v Canvě). Takto vytvořené kartičky a pohledy můžete poslat svým nejbližším poštou!

A taky fotky…

Zarámujte vaši oblíbenou fotografii. Fotky ze svatby, dovolené, dob kdy jste se poznali. Můžete je nechat zarámovat nebo vytvořit fotoknihu či celé album. Tzv. scrapbooking vás vyjde na pár večerů a společně si tak připomenete hezké chvíle, které jste zažili.

Co nejkrásnější jste dostali / darovali na Valentýna vy?

Čtěte dál!

Navštivte Plzeňský veletrh – úspory i nákupy

Plzeňský stavební veletrh „Moderní dům a byt“ a veletrh kosmetiky, módy...

Podzimní FOR INTERIOR se představí ke konci září

Veletrh nábytku, interiérů a bytového designu FOR INTERIOR je místem s...

Zveme vás na 15. ročník veletrhu FOR DECOR & HOME, který nabídne velkolepé vánoční expozice

15. ročník kontraktačně-prodejního veletrhu dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...