7 dárků na Valentýna pro zamilované i pro přátele

Valentýn je svátek všech zamilovaných, ale také skvělá příležitost potěšit své blízké a věnovat jim společný čas. Dělejme si radosti. V dobách, jako je tato, je to ještě mnohem důležitější, než kdy jindy. Máme pro vás proto skvělé tipy na dárky, které vaše blízké zaručeně potěší.

Začněte valentýnským jídlem

Vyšlehejte svému miláčkovi teplý čokoládový koktejl. Dopřejte si společně hrnek domácí horké čokolády, ať už s kapkou bourbonu nebo bez něj. Skvělým nápadem je i čokoládové fondue s ovocem, oříšky nebo jinou potravinou, kterou máte rádi.

S kámoškou si naplánujte skvělý čajový podvečer a večer si dejte kvalitní víno. Oslavte přátelství sladkými pochoutkami, speciálním čajem a večer vínkem.

Podělte se o oblíbené jídlo, či upečte a navařte něco speciálně pro celou rodinu. Zkuste skvělý a zdravý banana bread nebo muffiny, které chutnají malým i velkým. Své rodince můžete muffiny zabalit do malých krabiček se stužkou, nezapomeňte ale na vrstvu čokolády!

Co nám dala příroda

Možností v tomto období nemáte až tak mnoho, ale na procházku jít můžete. S sebou si z ní můžete vzít suché větvičky a chvojí, které doma můžete ozdobit srdíčky a valentýnskými dekoracemi. (Povolena je i úprava vánočního věnce, který máte stále na dveřích – vyměňte vánoční ozdoby za valentýnské a máte hotovo).

Největší hodnotu mají vaše slova

Probuďte kreativitu a vytvořte valentýnské kartičky s přáním, citátem nebo básničkou. Můžete celý svůj výtvor dát na papír, nebo vytvořit grafický návrh v jednoduchém programu na počítači (třeba v Canvě). Takto vytvořené kartičky a pohledy můžete poslat svým nejbližším poštou!

A taky fotky…

Zarámujte vaši oblíbenou fotografii. Fotky ze svatby, dovolené, dob kdy jste se poznali. Můžete je nechat zarámovat nebo vytvořit fotoknihu či celé album. Tzv. scrapbooking vás vyjde na pár večerů a společně si tak připomenete hezké chvíle, které jste zažili.

Co nejkrásnější jste dostali / darovali na Valentýna vy?

300x300-products-1416408011.gif

Čtěte dál!

Mazlíčci v bytě: Jak uzpůsobit byt pejskovi?

Pes je láska, to je bez debat. Je proto...

Víte správně, jak dezinfikovat domácnost?

Dezinfekce domácnosti, prostorů a předmětů nabrala v uplynulých měsících...

10 nejlepších dekorací do interiéru, které nebyly překonány

Interiér si můžete vylepšit tisíci způsoby. Nebo jen deseti....

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Další nové články

Víte správně, jak dezinfikovat domácnost?

Dezinfekce domácnosti, prostorů a předmětů nabrala v...

10 nejlepších dekorací do interiéru, které nebyly překonány

Interiér si můžete vylepšit tisíci způsoby. Nebo...