Když se řekne stavba domu, mnoho z vás si jistě představí náročnost celého procesu – od vyřizování stavebního povolení po dlouhé stavební práce a úpravy, zkrátka nekonečný maraton. Jenže nízkonákladové a bleskově postavené domy už dávno nejsou sci-fi. Přesvědčte se sami.

Pokročilé technologie dřevostaveb, k tomu skvělý kolektiv pracovitých lidí, a můžete bydlet třeba za pár měsíců – taková nabídka je totiž blízká společnosti D12, neboli Dům Raz Dva. A tu rychlost, tu myslí zcela vážně. Architekti, kteří za vznikem D12 stojí, jsou nejen kamarádi z dob studia, ale především lidé, kteří chtějí vytvořit možnost stavby vysněného moderního domu pro každého. Výsledkem jsou estetické a nízkoenergetické dřevostavby, které potěší i mladé rodiny, které nemají tak vysoké příjmy, aby si mohly dovolit nákladnější bydlení. Ani v nízké cenové relaci však nemusíte být zklamáni kvalitou.

Vybírejte s rozvahou

Výběr je důležitý. A právě v D12 vás překvapí variabilita možností – protože zákazník je na prvním místě. Když se stavitel snaží vyhovět poptávce, pak logicky musí nabídnout od všeho trochu – tedy od ekonomických jednoduchých staveb po ty honosnější, které jsou určeny pro nejnáročnější uživatele. Specializací společnosti jsou nejoblíbenější stavby na klíč. Žádané však nejsou jen kompletní výstavby od A do Z jako takové. Dnešní klient chce bydlet a chce dům rychle. A tak stavitelé musí splnit i tuto podmínku – a díky bohatým zkušenostem i inovativních technologiím je možné obdržet stavbu na klíč i do dvou měsíců od převzetí základové desky.

Trendy tiny house? Žádný problém

Ne každý potřebuje ohromující prostor. Ve světě je trendy také malý, ovšem příjemný a útulný interiér. Tiny house je vlastně takový malý dům, který však naplňuje všechny potřeby uživatele. A tak i v D12 nechybí nabídka bungalovů o menších rozměrech, jako jsou třeba domy o dispozici 1+kk. Takový dům poslouží jednotlivcům i rodinám, vše záleží na konkrétních preferencích. Stavba tohoto typu nahradí i moderní rekreační chatu. A cena? I ta potěší, protože investice se pohybuje okolo půl milionu korun.

300x300-products-1416408011.gif

Filozofie, to je, oč tu běží

Výběr společností, které umí postavit dům, je bohatý. Avšak nabízená kvalita se nemusí vždy rovnat přání klientů, kteří sní o dokonalém domově. Proto je důležitým aspektem volby právě zmíněná kvalita a přidaná hodnota. D12 je přátelskou firmou, kterou společně založili architekti-kamarádi. Ing. Arch. Tomáš Děták a Mg.A, Martin Tesařík spolu vystudovali Střední uměleckoprůmyslovou školu na Praze 3, obor nábytkářství. Později oba absolvovali rovněž vysokou školu – Tomáš Fakultu Architektury ČVUT a Martin Vysokou umělecko-průmyslovou – obor architektura a design. Společnost byla založena v roce 1999 a léta praxe hovoří za vše. Možná právě práce snů obou zakládajících členů a rodinná atmosféra, panující ve firmě, dělá z D12 výjimečnou společnost. Tvůrci se pod každou realizaci podepisují řemeslnou zručností a velkým důrazem na detail, a tak není divu, že výsledkem jsou kvalitní stavby, které se snadno stanou tím pravým domovem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here