Bydlet můžete raz dva

Když se řekne stavba domu, mnoho z vás si jistě představí náročnost celého procesu – od vyřizování stavebního povolení po dlouhé stavební práce a úpravy, zkrátka nekonečný maraton. Jenže nízkonákladové a bleskově postavené domy už dávno nejsou sci-fi. Přesvědčte se sami.

Pokročilé technologie dřevostaveb, k tomu skvělý kolektiv pracovitých lidí, a můžete bydlet třeba za pár měsíců – taková nabídka je totiž blízká společnosti D12, neboli Dům Raz Dva. A tu rychlost, tu myslí zcela vážně. Architekti, kteří za vznikem D12 stojí, jsou nejen kamarádi z dob studia, ale především lidé, kteří chtějí vytvořit možnost stavby vysněného moderního domu pro každého. Výsledkem jsou estetické a nízkoenergetické dřevostavby, které potěší i mladé rodiny, které nemají tak vysoké příjmy, aby si mohly dovolit nákladnější bydlení. Ani v nízké cenové relaci však nemusíte být zklamáni kvalitou.

Vybírejte s rozvahou

Výběr je důležitý. A právě v D12 vás překvapí variabilita možností – protože zákazník je na prvním místě. Když se stavitel snaží vyhovět poptávce, pak logicky musí nabídnout od všeho trochu – tedy od ekonomických jednoduchých staveb po ty honosnější, které jsou určeny pro nejnáročnější uživatele. Specializací společnosti jsou nejoblíbenější stavby na klíč. Žádané však nejsou jen kompletní výstavby od A do Z jako takové. Dnešní klient chce bydlet a chce dům rychle. A tak stavitelé musí splnit i tuto podmínku – a díky bohatým zkušenostem i inovativních technologiím je možné obdržet stavbu na klíč i do dvou měsíců od převzetí základové desky.

Trendy tiny house? Žádný problém

Ne každý potřebuje ohromující prostor. Ve světě je trendy také malý, ovšem příjemný a útulný interiér. Tiny house je vlastně takový malý dům, který však naplňuje všechny potřeby uživatele. A tak i v D12 nechybí nabídka bungalovů o menších rozměrech, jako jsou třeba domy o dispozici 1+kk. Takový dům poslouží jednotlivcům i rodinám, vše záleží na konkrétních preferencích. Stavba tohoto typu nahradí i moderní rekreační chatu. A cena? I ta potěší, protože investice se pohybuje okolo půl milionu korun.

Filozofie, to je, oč tu běží

Výběr společností, které umí postavit dům, je bohatý. Avšak nabízená kvalita se nemusí vždy rovnat přání klientů, kteří sní o dokonalém domově. Proto je důležitým aspektem volby právě zmíněná kvalita a přidaná hodnota. D12 je přátelskou firmou, kterou společně založili architekti-kamarádi. Ing. Arch. Tomáš Děták a Mg.A, Martin Tesařík spolu vystudovali Střední uměleckoprůmyslovou školu na Praze 3, obor nábytkářství. Později oba absolvovali rovněž vysokou školu – Tomáš Fakultu Architektury ČVUT a Martin Vysokou umělecko-průmyslovou – obor architektura a design. Společnost byla založena v roce 1999 a léta praxe hovoří za vše. Možná právě práce snů obou zakládajících členů a rodinná atmosféra, panující ve firmě, dělá z D12 výjimečnou společnost. Tvůrci se pod každou realizaci podepisují řemeslnou zručností a velkým důrazem na detail, a tak není divu, že výsledkem jsou kvalitní stavby, které se snadno stanou tím pravým domovem.

300x300-products-1416408011.gif

Čtěte dál!

Nápady na jarní dekorace: Inspirujte se

Oficiální svátek jara si zaslouží pořádnou oslavu, nemyslíte? Velikonoční...

Modrá barva v interiéru: Nadčasová, zklidňující a inspirativní

Nadčasová modrá stále platí za jednu z nejoblíbenějších barev...

Jak správně pečovat o dřevěnou podlahu, aby vydržela co nejdéle?

Dřevěné podlahy jsou investicí, která při správné péči může...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Další nové články

Nápady na jarní dekorace: Inspirujte se

Oficiální svátek jara si zaslouží pořádnou oslavu,...

Modrá barva v interiéru: Nadčasová, zklidňující a inspirativní

Nadčasová modrá stále platí za jednu z...

Jak správně pečovat o dřevěnou podlahu, aby vydržela co nejdéle?

Dřevěné podlahy jsou investicí, která při správné...