Jak chutná stylové bydlení s Diane Keaton

Je sympatická, půvabná a navíc velmi krásná. Řeč je o talentované a nestárnoucí herečce Diane Keaton. Okouzlující Diane kromě svého filmového řemesla miluje také zařizování svých domů. Nahlédněte pod pokličku její osobnosti, která skrývá také um interiérového designu.

kuchyne
Ilustrativní obrázek

Diane Keaton by málokdo tipoval krásných 72 let. Na jejím svěžím vzhledu se možná podepisuje také její mnohostranná aktivita. Kromě hraní a režírování píše knihy nebo se baví svým milovaným interiérovým designem. Představte si, že můžete koupit dům, užít si jeho zařizování a následný prodej. A přesně tak nějak vypadá hobby krásné herečky. A rozhodně jí to jde!

Okouzlení Pinterestem

Populární sociální síť, která inspiruje v mnoha směrech. Nápady tam hledají i ti, kteří chtějí pozměnit své bydlení k lepšímu. Najdete tam inspiraci nejen od těch nejlepších z nejlepších, ale také od normálních lidí, kteří prostě milují dekorování. Diane Keaton tato síť inspirovala právě v zařizování jednoho z domů, a pokud milujete krásné interiéry s osobitým dotekem, nesmíte si nechat ujít její knihu The House That Pinterst Built. Dům postavený Pinterestem vás totiž naprosto dostane.

Zdroj: <a href="https://www.elledecor.com/design-decorate/gmp13045443/diane-keaton-pinterest/?epik=02GrXEvIWH4lx">www.elledecor.com</a>
Zdroj: www.elledecor.com

Kuchyň nemusí být praktická

Hereččin šarm rozhodně nechybí ani v kuchyni charismatického domu. Zapomeňte na tradiční pojmy jako je praktický a domácí. Diane se držela svých pocitů a Pinterestu, aby ve finále vznikl velkolepý prostor na počest světla. Kuchyň je protkaná působivým trámovím a akcenty šedé, což jí dopřává lehce proměnlivou náladu. Zatímco někdy je podle tvůrkyně plná oslňující světelnosti, jindy působí tiše a téměř nudně. Co však nikdy nechybí, je právě zmíněná světlost, která byla cílem herečky.

Důležitost vany

Nepodceňujte důležitost vany. Diane Keaton si vzpomíná, jak vana byla oblíbeným koutem její maminky. Tam si její maminka četla a trávila čas, zatímco herečka si ještě jako malá holčička sedla na kraj vany a sdílela s nejbližší osobou velkolepé okamžiky a zážitky všedního dne. Proto se stala relaxace v napuštěné vaně důležitou také pro samotnou Diane. Vana je tedy dominantou koupelny – působí na první pohled přívětivými dojmy, které přímo vybízejí k odpočinku po náročném dni.

Venkovní prostor

Podle herečky je pro život stejně prioritní exteriér jako interiér. V exteriéru pokračují činnosti, aktivity i zábava. Venkovní prostory zahrnují příjemné posezení a struktury, které dodávají místu pocit domova. Pro Diane bylo nejdůležitější, aby se zde cítili doma všichni členové rodiny. Takový má podle herečky domov být – harmonická oáza klidu pro celou širokou rodinu. Útulný krb na pozadí cihlové stavby je důkazem, jak vřelá Diane Keaton je.

Kraďte nápady

Mysleli jste si, že není vhodné kopírovat nápady, které vytvořil někdo před vámi? Omyl. I sama Diane tvrdí, že kopírovat je nutné. Podle ní je nejlepší ukrást hned několik nápadů z různých zdrojů, aby se dostavil ohromující výsledek, který vás naprosto překvapí. A přesně takový je i její Dům, který postavil Pinterest. Plný zajímavých řešení a osobité atmosféry.

Čtěte dál!

Jak vypěstovat mango

Chtěli byste si vypěstovat mango z pecky? Skvělý nápad! Je to totiž...

5 návodů, jak vyrobit doma sliz

Je mazlavý, slizký, nic z něj nevyrobíte, ale děti ho tak...

Jak zklidnit podrážděný žaludek: přehled ověřených rad

Bohaté vánoční hody, letní grilovačky nebo bujaré večírky – to je...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Další nové články

Jak vypěstovat mango

Chtěli byste si vypěstovat mango z pecky? Skvělý nápad! Je...

5 návodů, jak vyrobit doma sliz

Je mazlavý, slizký, nic z něj nevyrobíte, ale děti...

Jak zklidnit podrážděný žaludek: přehled ověřených rad

Bohaté vánoční hody, letní grilovačky nebo bujaré večírky –...