Chytrá zeď potěší v pracovně i dětském pokojíčku

Chcete nahradit běžnou tabuli? Podpořit kreativitu vašich dětí? Objevte jedinečné vlastnosti a výhody chytré zdi, díky které vznikne u vás doma popisovatelná a za sucha stíratelná plocha. Chcete nahradit běžnou tabuli nebo flipchart? Podpořit kreativitu vašich dětí? Objevte jedinečné vlastnosti a výhody chytré zdi.

Chytrá zeď - bílá magnetická - 6m²
Chytrá zeď – bílá magnetická – 6m²

 

Pro tvořivé lidi bez ohledu na jejich věk je důležité mít plochu, na kterou si přehledně zaznamenají vše, co potřebují. Vizuální studijní typy dokonce preferují učení prostřednictvím různých obrázků, grafů a myšlenkových map. A v práci? Tam se to bez velkých schémat, plánů, seznamů, brainstormingů a strategií pro celý tým neobejde. Zapomeňte na klasickou tabuli, která akorát práší křídu. Stejně tak se zbytečně neomezujte na prostoru, který vám nabídne flipchart. Kreativním a interiérově velmi atraktivním řešením je chytrá zeď.

 

Kreativita bez hranic

Co je to chytrá zeď? Její inteligence nespočívá v tom, že by za vás vše vyřešila, ale v tom, jak funguje. Jedná se o speciální interiérový nátěr, díky kterému na zdi vytvoříte popisovatelnou a za sucha stíratelnou plochu. Díky tomu si můžete začít psát a kreslit po zdech, jak jen budete chtít. Všude, kde nátěr aplikujete, máte možnost tvořit. Stačí vám k tomu popisovače a fixy, které nezanechávají šmouhy. Potřebujete uvolnit další místo? Žádný problém, stačí vzít do ruky hadřík.

 

Jak se chytrá zeď aplikuje?

Chytrou zeď lze aplikovat na jakýkoli hladký povrch, Nemusí zůstat pouze u zdí, vhodná je také na dveře či sloupy. Podkladovým materiálem může být vše možné od sádrokartonu přes OSB desky až po plast. Čím bude povrch hladší, tím lépe. Nejdříve nanesete podkladovou barvu a následně jednu vrstvu chytré zdi molitanovým válečkem. Nátěr bude suchý na dotyk po 5 hodinách. Za 7 dní po aplikaci na něj již můžete začít psát. Chcete mít možnost na zeď umístit také magnety, nebo ji využít jako plochu pro promítání? Žádný problém, k dostání je také magnetická a projekční řada.

Tabulová barva 0,75l - 4 m2
Tabulová barva 0,75l – 4 m2

 

Vyhrajte si v interiéru

Jak již bylo zmíněno, popisovatelný povrch najde uplatnění nejen v kanceláři. Jeho výhody patří i do běžné domácnosti. Ideální je do kuchyně, kde si můžete na jednu zeď psát recepty, rodinné úkoly a nákupní seznamy. Ještě větší radost udělá v dětském pokoji. Každý prcek bude mít obrovskou radost, když mu povolíte bez postihu čmárat na zeď. Velkou plochou podpoříte kreativitu dětí. Dětský pokoj může díky chytré zdi vypadat každý den úplně jinak.

 

Vyplatí se investice?

Chytrá zeď je pochopitelně dražší než běžný nátěr, nicméně k dostání jsou i zvýhodněné sety se vším, co budete k aplikaci potřebovat. Pokud nevíte, jestli vám bude chytrá zeď vyhovovat, vyzkoušejte nejdříve investovat pouze do menšího balení s nátěrem na 2 m2. Vše si otestujete a alespoň zjistíte, jak vám možnost psát na stěnu vyhovuje.

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...