Clooney – inteligentní zrcadlo, aby váš domov zůstal inteligentní

Designérské zrcadlo, které vám na první pohled umožní zobrazit všechny důležité informace z vašeho každodenního života.

Co je klon

Clooney je inteligentní zrcadlo, které mění způsob připojení k online informacím. Jde o nejnovější technologii a automatizaci domácnosti spolu designově navrženým doplňkem, který se stane hvězdnou součástí vašeho domova.

Clooney se stane vaším osobním asistentem, který se také synchronizuje s dalšími inteligentními zařízeními. Pokud jste již začali automatizovat svůj domov s Alexou nebo jinými asistenty, přidejte Clooney do svého seznamu inteligentních domácích zařízení a začněte zrcadlit své informace.

Přehodnocení domácího zařízení

Domácí automatizovaný systém již není budoucností, je to současnost. Zařízení jako Alexa nebo Google Home dokázali zlepšit automatizaci domácnosti.

Co kdyby bylo vaše zrcadlo více než jen zrcadlo. Může být informačním střediskem pro řízení klíčových úkolů vašeho každodenního života.

Zaměřte se na detaily

Hlavním rysem je podrobný a moderní design. Nejde jen o designový kousek nebo inteligentní zařízení. Jde o to nejlepší z obou.

Rozhraní bylo navrženo podle zaoblené konstrukce zrcadla a integrované tak, abyste informace viděli jemně, ale zcela viditelně.

Každý už má doma Alexis, konektory WiFi nebo inteligentní televizní přijímač. Buďte ještě o krok vpřed a rozzařte svůj domov pomocí Clooney Smart Mirror, které bude mít jen málokdo.

Snadná montáž a použití

Nedělejte si starosti s instalací nebo nastavením: je to super snadné. Návod obsahuje také příručku s ilustrovanými kroky na její sestavení. Vše nastavíte velmi snadno, jediné co potřebujete, je smartphone a domácí WiFi připojení: budete ho mít v provozu za méně než 10 minut!

Vlastnosti

Při navrhování Cloonových funkcí bylo jednou z priorit vybrat jednoduché a nadčasové funkce. Vzniklo tak “minimalistické” zrcadlo, které nakonec překvapilo jednoduchostí použití.

Zrcadlo zobrazuje 5 funkcí:

  • připomínky
  • kalendář / události
  • hodiny
  • předpověď počasí
  • denní zprávy

V budoucnu se funkce podle návrhů a recenzí uživatelů rozšíří.

Clooney přijímá akce uživatele prostřednictvím mikrofonu a reaguje prostřednictvím displeje, bočních světel a světla ve spodní části zrcadla, které ověřuje, zda byl příjem požadovaného příkazu úspěšný.

ZRCADLOVÁ FUNKCE

V Cloone najdete funkci, která spočívá v procházení kterékoliv funkce ve zmenšeném formátu v dolní části displeje, takže ve středové oblasti se můžete “dívat do zrcadla”. Pokud řeknete: “Clooney, mirror function”, hlavní funkce se vypne a zobrazí se pouze sekundární funkce.

Lightening

Clooney má speciální vestavěné osvětlení. Je vsazeno mezi kulaté zrcadlo a dřevěné strany, takže kus je zvýrazněn jemným světlem. Je k dispozici ve třech různých barvách v závislosti na preferovanou atmosféru – teplé, studené a neutrální světlo.

MOBILNÍ APLIKACE

V aplikaci můžete nakonfigurovat všechny způsoby zobrazení každé z funkcí. Budete jej moci používat jako hlavní nebo sekundární funkci (synchronizaci s jinými údaji ve vašem mobilu) na vizualizaci událostí, úkolů, připomínek nebo jiných základních informací o svém dni.

SOUKROMÍ

Clooney nemá vestavěnou kameru, čímž poskytněte uživateli větší bezpečnost a důvěru.

Spolupracoval s Alexem

Funkce zrcadla budete moci rozšířit díky schopnostem Alexy. Pokud jste uživatelem, který rád komunikuje hlasem, můžete pomocí zařízení Amazon Echo komunikovat s Clooney pokročilejší.

Pokud nemáte zařízení Echo, můžete si také stáhnout aplikaci Alexa a mluvit se svým zrcadlem na svém mobilním telefonu. Pro tento účel budete potřebovat pouze účet Amazon. Můžete přidávat hlasové připomenutí, měnit obrazovky, zapínat a vypínat Cloonove světla a ještě mnohem více.

BARVA

  • mintová – světlé dřevo a barva máty vašemu vaší obýváku dodají teplou atmosféru
  • bílá – pokud upřednostňujete nadčasový design, vyberte si elegantní bílý Clooney
  • antracitová – svěží antracitošedý model se skvěle hodí do moderních obýváků

Více o projektu se dozvíte tady tady.

Čtěte dál!

Jak zazimovat zahradu: Víte, co je třeba?

Sklizením úrody a odkvetením rostlin péče o zahradu zdaleka nekončí. Aby...

Na co si dát pozor při koupi domu?

Ač to tak na první pohled možná nevypadá, koupě domu rozhodně...

Nezaspěte: O kotlíkové dotace si požádejte včas

Kotlíkové dotace patří mezi nejúspěšnější dotační programy. Jak na tom jsou...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Další nové články

Jak zazimovat zahradu: Víte, co je třeba?

Sklizením úrody a odkvetením rostlin péče o zahradu zdaleka...

Na co si dát pozor při koupi domu?

Ač to tak na první pohled možná nevypadá, koupě...

Nezaspěte: O kotlíkové dotace si požádejte včas

Kotlíkové dotace patří mezi nejúspěšnější dotační programy. Jak na...