Clooney – inteligentní zrcadlo, aby váš domov zůstal inteligentní

Designérské zrcadlo, které vám na první pohled umožní zobrazit všechny důležité informace z vašeho každodenního života.

Co je klon

Clooney je inteligentní zrcadlo, které mění způsob připojení k online informacím. Jde o nejnovější technologii a automatizaci domácnosti spolu designově navrženým doplňkem, který se stane hvězdnou součástí vašeho domova.

71e66ec893d09f5902d23bd09e536f73 original.gif?ixlib=rb 2.1

Clooney se stane vaším osobním asistentem, který se také synchronizuje s dalšími inteligentními zařízeními. Pokud jste již začali automatizovat svůj domov s Alexou nebo jinými asistenty, přidejte Clooney do svého seznamu inteligentních domácích zařízení a začněte zrcadlit své informace.

Přehodnocení domácího zařízení

Domácí automatizovaný systém již není budoucností, je to současnost. Zařízení jako Alexa nebo Google Home dokázali zlepšit automatizaci domácnosti.

Co kdyby bylo vaše zrcadlo více než jen zrcadlo. Může být informačním střediskem pro řízení klíčových úkolů vašeho každodenního života.

cloon inteligentné zrkadlo navod

Zaměřte se na detaily

Hlavním rysem je podrobný a moderní design. Nejde jen o designový kousek nebo inteligentní zařízení. Jde o to nejlepší z obou.

Rozhraní bylo navrženo podle zaoblené konstrukce zrcadla a integrované tak, abyste informace viděli jemně, ale zcela viditelně.

cloon inteligentné zrkadlo v obycke splani 370x1024 1

Každý už má doma Alexis, konektory WiFi nebo inteligentní televizní přijímač. Buďte ještě o krok vpřed a rozzařte svůj domov pomocí Clooney Smart Mirror, které bude mít jen málokdo.

Snadná montáž a použití

Nedělejte si starosti s instalací nebo nastavením: je to super snadné. Návod obsahuje také příručku s ilustrovanými kroky na její sestavení. Vše nastavíte velmi snadno, jediné co potřebujete, je smartphone a domácí WiFi připojení: budete ho mít v provozu za méně než 10 minut!

cloon inteligentné zrkadlo funkcie

Vlastnosti

Při navrhování Cloonových funkcí bylo jednou z priorit vybrat jednoduché a nadčasové funkce. Vzniklo tak „minimalistické“ zrcadlo, které nakonec překvapilo jednoduchostí použití.

Zrcadlo zobrazuje 5 funkcí:

  • připomínky
  • kalendář / události
  • hodiny
  • předpověď počasí
  • denní zprávy

V budoucnu se funkce podle návrhů a recenzí uživatelů rozšíří.

61bd773e18951a907d7dd0e1cd81986b original.gif?ixlib=rb 2.1

Clooney přijímá akce uživatele prostřednictvím mikrofonu a reaguje prostřednictvím displeje, bočních světel a světla ve spodní části zrcadla, které ověřuje, zda byl příjem požadovaného příkazu úspěšný.

ZRCADLOVÁ FUNKCE

V Cloone najdete funkci, která spočívá v procházení kterékoliv funkce ve zmenšeném formátu v dolní části displeje, takže ve středové oblasti se můžete „dívat do zrcadla“. Pokud řeknete: „Clooney, mirror function“, hlavní funkce se vypne a zobrazí se pouze sekundární funkce.

d8e841eec139e3ac79cb5b8cbddc900e original.gif?ixlib=rb 2.1

Lightening

Clooney má speciální vestavěné osvětlení. Je vsazeno mezi kulaté zrcadlo a dřevěné strany, takže kus je zvýrazněn jemným světlem. Je k dispozici ve třech různých barvách v závislosti na preferovanou atmosféru – teplé, studené a neutrální světlo.

MOBILNÍ APLIKACE

V aplikaci můžete nakonfigurovat všechny způsoby zobrazení každé z funkcí. Budete jej moci používat jako hlavní nebo sekundární funkci (synchronizaci s jinými údaji ve vašem mobilu) na vizualizaci událostí, úkolů, připomínek nebo jiných základních informací o svém dni.

SOUKROMÍ

Clooney nemá vestavěnou kameru, čímž poskytněte uživateli větší bezpečnost a důvěru.

cloon inteligentné zrkadlo mobilná appka

Spolupracoval s Alexem

Funkce zrcadla budete moci rozšířit díky schopnostem Alexy. Pokud jste uživatelem, který rád komunikuje hlasem, můžete pomocí zařízení Amazon Echo komunikovat s Clooney pokročilejší.

Pokud nemáte zařízení Echo, můžete si také stáhnout aplikaci Alexa a mluvit se svým zrcadlem na svém mobilním telefonu. Pro tento účel budete potřebovat pouze účet Amazon. Můžete přidávat hlasové připomenutí, měnit obrazovky, zapínat a vypínat Cloonove světla a ještě mnohem více.

BARVA

  • mintová – světlé dřevo a barva máty vašemu vaší obýváku dodají teplou atmosféru
  • bílá – pokud upřednostňujete nadčasový design, vyberte si elegantní bílý Clooney
  • antracitová – svěží antracitošedý model se skvěle hodí do moderních obýváků
cloon inteligentné zrkadlo farby

Více o projektu se dozvíte tady tady.

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...