Čtveřice bio krbů pro dokonalou romantiku

Bydlíte v bytě a toužíte po chvílích u hořícího krbu? Nejjednodušším řešením, které se vám nabízí, je právě moderní bio krb. Je skvělým společníkem pro pohodové chvíle oddechu a odpočinku, kdy můžete sledovat nekonečnou, stále originální hru skutečných plamenů. Nebudete mít z krbu odpad a navíc pro instalaci bio krbu nepotřebujete ani povolení.

Provoz bio krbu zajistíte navíc plně ekologicky. Ke spalování totiž slouží ekologický bio líh. Bio krb můžete instalovat do interiéru stejně jako na terasu nebo do jiného venkovního prostředí. Při spalování vzniká pouze vodní pára a oxid uhličitý, budete tedy provozovat bio krb s maximální ohleduplností k životnímu prostředí. Nepotřebujete komín ani přívod elektrického proudu a přece si vychutnáte nádheru skutečného ohně.

 

 

warm and cozy 1975215 960 720 e1546439046462

1. K nerozeznání od klasického krbu

Nástěnný krb, který na první pohled od běžného krbu na dřevo ani nerozeznáte. Montuje se na stěnu a působí velmi dekorativně. Tento typ bio krbu je opatřen jedním úsporným hořákem, který umožňuje plynulou regulaci výšky plamene i spotřeby paliva. Rám bio krbu je opláštěn nerezovým plechem, opatřeným takzvanou kartáčovanou strukturou. Povrch je ošetřen žáruvzdornou barvou. Profil je velmi nízký. Bio krb tudíž jen minimálně odstává od stěny.

2. Pro milovníky avantgardních řešení

Unikátní design a ruční práce, to jsou dvě věci, kterými se může pochlubit tento bio krb zcela netradičního tvaru a konstrukce. Hodí se především do futuristicky řešených moderních domácností. Velice pěkně ale bude působit i v případě, že se ho rozhodnete umístit venku. Použitým základním materiálem je kamenina, samotný hořák je z kvalitní nerezové oceli. Tenhle bio krb nikdo nepřehlédne!

Tomasucci Krb bioethanol PIGMA RED Ø.35x50cm,antracitový
Tomasucci Krb bioethanol PIGMA RED Ø.35x50cm,antracitový

3. Stolní bio krb je trochu netradiční

Pořiďte si snadno přenosný stolní bio krb a užívejte neopakovatelné nádherné hry plamenů, kde se vám zachce. Základem krbu je kovový hořák z nerezové oceli. O bezpečný provoz se spolehlivě postarají skleněné bočnice o síle 3 mm. Nebojte se, neprasknou. K jejich zhotovení bylo použito speciální bezpečnostní tvrzené sklo. Lehce temperované sklo v kombinaci s černým tělem bio krbu působí velmi elegantním dojmem.

4.Bio krb přesně do rohu

Díky neobvyklému řešení snadno umístíte vysoce elegantní bio krb Radius Design Corner Flame do rohu místnosti a ušetříte tak drahocenný prostor. Hodí se prakticky do každého volného pravoúhlého rohu. Díky lehké konstrukci ho tam snadno umístíte a samotný krb působí neuvěřitelně uvolněným dojmem. Regulace plamene se provádí pomocí posuvných křídel hořáku.

BIO krb na zeď Radius design cologne (WALL FLAME I. 536O)
BIO krb na zeď Radius design cologne (WALL FLAME I. 536O)

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Veletrh úspor v Uherském Hradišti

Veletrh úspor je výstižný název oblíbené stavební výstavy Stavba – Teplo...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...