Čtyři paravány, se kterými bude mít ložnice šmrnc

Doba jejich největší slávy je dávno pryč, ale to neznamená, že ji nemůžete oživit alespoň u vás doma v ložnici. Stylový paraván má totiž nejen praktickou, ale také estetickou funkci. Podívejte se na čtyři zajímavá provedení vhodná do tak trošku nudných prostor.

Že vám slovo paraván absolutně nic neříká? Není se čemu divit, nejedná se o zrovna dvakrát rozšířenou součást běžného nábytku. Nábytkový paraván představuje mobilní příčku – zástěnu. Jeho polohu je možné měnit dle nálady. Může zakrývat nepořádek,  maskovat čtecí koutek i vytvářet příjemné soukromí pro převlékání do spodního prádla. Některé modely jsou ze dřeva a plátna, další z plastu či kartonu. Následující čtyři modely spojuje jedinečná schopnost přinést do jinak monotónní ložnice zajímavé motivy a živé barvy.

Paraván mandala měděná zahrada I - 135x172 cm - Murando DeLuxe
Paraván mandala měděná zahrada I – 135×172 cm – Murando DeLuxe

Opravdu originální vzory

Představte si jednoduchou ložnici v bílých odstínech. Estetická čistota přímo čeká na to, až se objeví nějaký prvek, který vše tzv. rozbije. Tím prvkem se stane vzorovaný paraván z kvalitního plátna na stabilním dřevěném rámu. Indická inspirace, mandaly, geometrická romantika. Je pouze na vás, jaký dojem budete z tohoto nepřehlédnutelného kousku mít.

Pro cestovatele

Vydávejte se za dobrodružstvím a vzpomínejte před spaním na nejkrásnější zážitky z cest. Motiv mapy je originální a jen tak se neokouká. Tento design paravánu je ideální pro každého, kdo má chuť nesedět stále doma. Nutno podotknout, že právě tento motiv se skvěle hodí nejen do moderní ložnice, ale také do studentského pokoje.

Paraván dřevěné cesty - 225x172 cm - Murando DeLuxe
Paraván dřevěné cesty – 225×172 cm – Murando DeLuxe

Pestrobarevná mozaika

Připomínají vám tyto vzory a barvy karneval? Rozveselený venkov? Sympatické retro? Každý v něm uvidí něco jiného a to je na tomto paravánu s mnoha originálními vzory skvělé. Opět dokonale zapadne do ložnice, které chybí originální nápady. Textilní výplň je dostatečně kvalitní, takže nemusíte mít obavy z toho, že by paraván rychle ztrácel na kráse. Jeho pořízení je investicí, které milovníci originálních interiérů nelitují.

Elegantní příroda

Přírodní motivy jsou letošním trendem číslo jedna. Pokud chcete oživit interiér a vnést do něj trochu svěžesti, pak není nic snazšího, než zvolit paraván právě s nimi. Motivy džungle a exotických zvířat se budou skvěle vyjímat, pokud ale na vás budou příliš výrazné, pak vsaďte na ryze českou přírodu a foto motiv lesů, který uklidní a vytvoří vám doma kouzelnou atmosféru.

 

Paraván jehličnatý les (135x172 cm) - Murando DeLuxe
Paraván jehličnatý les (135×172 cm) – Murando DeLuxe

Čtěte dál!

Jak se rychle zbavit oparu? Vyzkoušejte tyhle tipy.

Někdy se mu zkrátka nevyhneme. Opar na rtu je nejen nevzhledný...

Pusťte do svého interiéru abstrakci v obrazech.

Obrazy do interiéru patří Ať už tvoříte domov v jakémkoliv stylu, na...

Jaký typ osvětlení zvolit do obýváku?

Světla jsou často až tím posledním, na co při zařizování domu...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Další nové články

Jak se rychle zbavit oparu? Vyzkoušejte tyhle tipy.

Někdy se mu zkrátka nevyhneme. Opar na rtu je...

Pusťte do svého interiéru abstrakci v obrazech.

Obrazy do interiéru patří Ať už tvoříte domov v jakémkoliv...

Jaký typ osvětlení zvolit do obýváku?

Světla jsou často až tím posledním, na co při...