Dětská teepee si zamilují ti nejmenší i jejich rodiče

Zabavit děti plné energie není někdy jednoduché a dvojnásob to platí, pokud není venku zrovna hezky a celá rodina musí zůstat doma. Naštěstí existuje vybavení do dětského pokoje, které je pro hry a rozvoj fantazie ideální. Poznejte dětské teepee a podívejte se na všechny jeho výhody.

Vigvam design Teepee Party in the Woods - čtvercové
Vigvam design Teepee Party in the Woods – čtvercové

 

Každý rodič potvrdí, že zabavit dítě v rámci domácích podmínek někdy není jednoduché. Bez ohledu na množství hraček v dětském pokoji se ti nejmenší začnou velmi rychle nudit, což vede ke zlobení, pláči a dalším starostem. Pokud hledáte hračku do dětského pokoje, která dokáže děti dlouhodobě bavit a zároveň je praktickou součástí celkové výbavy, potěší vás dětská teepee. O co se jedná a co tyto pomocníci nabízí?

 

Indiánské obydlí pro kluky i holčičky

Předlohou dětské verze je originální teepee (též týpí či tee-pee) – to představuje obydlí Indiánů v podobě velkého kuželového stanu vyrobeného z kůže. Právě toto obydlí se stalo inspirací pro vznik látkových stanů v pestrých barvách, na které nedají rodiče dopustit. V první řadě se jedná o velmi hezký doplněk dětského pokoje a v druhé dokáže děti zabavit na hodně dlouho.

Vaše ratolesti si mohou hrát nejen na Indiány, ale mohou v teepee mít také soukromí na prohlížení knížek či hraní si s dalšími hračkami. Dovnitř stanu máte možnost umístit hromadu polštářů a obyvatel v podobě plyšáků. Dříve byly v módě bunkry, dnes jsou to teepee. Děti dokáží vymyslet hromadu různých her a jejich fantazie při pohledu na stan jede na plné obrátky.

[casa.pro]® Dětský stan - teepee - AATT-3202
[casa.pro]® Dětský stan – teepee – AATT-3202

Výhody pro rodiče

Jako rodič oceníte především to, že do teepee snadno schováte všechny hračky. Dítě tak můžete učit udržovat v pokoji pořádek, protože vše schová do stanu a nic se nebude zbytečně válet po podlaze. Další nespornou výhodou je bezpečnost. I kdyby dítě do stanu narazilo, případně ho při nějakém dovádění strhlo k zemi, nic se mu nestane. Konstrukce je sice odolná, ale lehká a bez ostrých hran. To o některých plastových domečcích a prolézačkách do dětských pokojů rozhodně neplatí.

Dětské teepee máte možnost snadno přemístit z dětského pokoje do libovolné další místnosti, za hezkého počasí klidně na zahradu, kde bude pro dítě vytvářet příjemný stín. Před deštěm materiál nechrání. Obecně zabírá teepee minimum prostoru.

 

Od klasiky po modernu

Do výběru teepee můžete zapojit toho, kdo si s ním bude hrát. Pouze se připravte na to, že výběr je opravdu hodně pestrý. Kromě indiánských motivů máte k dispozici i čistě moderní designy v hromadě různých barev. Pokud vám tedy záleží na tom, aby vypadal interiér pokojíčku stylově, teepee vás v tomto ohledu rozhodně nezklamou.

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...