Zabavit děti plné energie není někdy jednoduché a dvojnásob to platí, pokud není venku zrovna hezky a celá rodina musí zůstat doma. Naštěstí existuje vybavení do dětského pokoje, které je pro hry a rozvoj fantazie ideální. Poznejte dětské teepee a podívejte se na všechny jeho výhody.

Vigvam design Teepee Party in the Woods - čtvercové
Vigvam design Teepee Party in the Woods – čtvercové

 

Každý rodič potvrdí, že zabavit dítě v rámci domácích podmínek někdy není jednoduché. Bez ohledu na množství hraček v dětském pokoji se ti nejmenší začnou velmi rychle nudit, což vede ke zlobení, pláči a dalším starostem. Pokud hledáte hračku do dětského pokoje, která dokáže děti dlouhodobě bavit a zároveň je praktickou součástí celkové výbavy, potěší vás dětská teepee. O co se jedná a co tyto pomocníci nabízí?

 

Indiánské obydlí pro kluky i holčičky

Předlohou dětské verze je originální teepee (též týpí či tee-pee) – to představuje obydlí Indiánů v podobě velkého kuželového stanu vyrobeného z kůže. Právě toto obydlí se stalo inspirací pro vznik látkových stanů v pestrých barvách, na které nedají rodiče dopustit. V první řadě se jedná o velmi hezký doplněk dětského pokoje a v druhé dokáže děti zabavit na hodně dlouho.

Vaše ratolesti si mohou hrát nejen na Indiány, ale mohou v teepee mít také soukromí na prohlížení knížek či hraní si s dalšími hračkami. Dovnitř stanu máte možnost umístit hromadu polštářů a obyvatel v podobě plyšáků. Dříve byly v módě bunkry, dnes jsou to teepee. Děti dokáží vymyslet hromadu různých her a jejich fantazie při pohledu na stan jede na plné obrátky.

[casa.pro]® Dětský stan - teepee - AATT-3202
[casa.pro]® Dětský stan – teepee – AATT-3202

Výhody pro rodiče

Jako rodič oceníte především to, že do teepee snadno schováte všechny hračky. Dítě tak můžete učit udržovat v pokoji pořádek, protože vše schová do stanu a nic se nebude zbytečně válet po podlaze. Další nespornou výhodou je bezpečnost. I kdyby dítě do stanu narazilo, případně ho při nějakém dovádění strhlo k zemi, nic se mu nestane. Konstrukce je sice odolná, ale lehká a bez ostrých hran. To o některých plastových domečcích a prolézačkách do dětských pokojů rozhodně neplatí.

Dětské teepee máte možnost snadno přemístit z dětského pokoje do libovolné další místnosti, za hezkého počasí klidně na zahradu, kde bude pro dítě vytvářet příjemný stín. Před deštěm materiál nechrání. Obecně zabírá teepee minimum prostoru.

300x300-products-1416408011.gif

 

Od klasiky po modernu

Do výběru teepee můžete zapojit toho, kdo si s ním bude hrát. Pouze se připravte na to, že výběr je opravdu hodně pestrý. Kromě indiánských motivů máte k dispozici i čistě moderní designy v hromadě různých barev. Pokud vám tedy záleží na tom, aby vypadal interiér pokojíčku stylově, teepee vás v tomto ohledu rozhodně nezklamou.

Dětská teepee si zamilují ti nejmenší i jejich rodiče
Ohodnoťte příspěvek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here