FOR DECOR & HOME se blíží. Poznačte si 8. září 2022

Zveme všechny příznivce dekorací a dárků k návštěvě jediného specializovaného veletrhu v ČR. Působivá akce s nádechem podzimu i Vánoc proběhne 8. – 10. 9. 2022 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech, denně od 10.00 do 18.00 hodin. Veletrh bude situován do výstavních hal 3 a 4, centrem akce bude Vstupní hala III, kde naleznete výstavu VÁNOČNÍ TRENDY 2022. Čeká na Vás inspirace jak zkrášlit své domovy nebo jak pořídit ten nejoriginálnější dárek. U některých stánků lze drobné radosti i dekorace přímo zakoupit.


Prozradíme Vám několik ZAJÍMAVOSTÍ a NOVINEK z Katalogu přihlášených firem: ve výstavní hale 4 bude zářit expozice významného velkoobchodu živých květin STORGE. Zcela nového výrobce vánočních ozdob naleznete v hale 3, lákavou nabídku pro Vás chystá firma KOULIER z Oflendy. Tradiční vánoční sortiment doplní i kuchyňské, moderní a zahradní dekorace v hale 4. Těšit se můžete na firmu BLEX, opět českého výrobce, tentokrát kuchyňských doplňků. Zahradní dekorace nabídne ateliér PIERRE DESIGN a exkluzivní moderní dekorace Vás příjemně překvapí na stánku SUNNY WELL.

Výstavní hala 3 bude tradičně patřit převážně VÁNOČNÍ TÉMATICE, kde probíhají kontrakty pro nadcházející sezonu 2022. Mezi vystavovateli zvučných jmen z celé republiky se objeví i nováček v oboru výroby vánočních ozdob, firma KOULIER – vánoční ozdoby z Oflendy. SIMONS TRADE ze Slovenska opět chystá velkou, vánočně laděnou expozici, která nabízí nejširší spektrum vánočních dekorací. Pro milovníky svíček nabídne hala 4 přímé výrobce jako například BELLE CANDLES, ČESKÉ SVÍČKY, MANUFAKTURA VÁLA či PARTYZON.


V hale 4 naleznou obchodníci a návštěvníci moderní dekorace, kuchyňské doplňky a oblíbený dárkový sortiment. Živé květiny v nádherném aranžmá představí renomovaný velkoobchod STORGE, který je současně odborným partnerem výstavy VÁNOČNÍ TRENDY 2022. Milovníci moderních dekorací zajisté ocení atraktivní expozici firmy SUNNY WELL. Pro novinky do kuchyně je zde firma BLEX, český výrobce kuchyňských potřeb. A nové zahradní dekorace je možné pořídit u PIERRE DESIGN, který je také výrobcem.


Kdo si na veletrh přijede vybrat originální dárkový sortiment, zajisté nebude zklamán u firmy NEKUPTO v hale 4 nebo IN DECOR/ORION v hale 3. V tomto oboru se premiérově představí i firma KPPS natur.


Centrálním bodem veletrhu FOR DECOR & HOME je Vstupní hala III, která bude opět hostit výstavu VÁNOČNÍ TRENDY 2022. Floristické ateliéry přinesou inspiraci, jak slavnostně nadekorovat své domovy v době Vánoc. Jmenujme například KVĚTINY BABETA, odborníka na floristické kurzy nebo GALERII DAŠKU, živé květy pro tuto akci poskytne významný velkoobchod STORGE .
Souběžnou akcí je mezinárodní veletrh sběratelství, minerálů a drahých kamenů SBĚRATEL ve výstavní hale 2.


Na webu veletrhu www.fordecor.cz je pro Vás připravena na základě registrace Vašeho e-mailu VSTUPENKA SE SLEVOU 50 %. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...