Když funkčnost potká luxus, i květináč se stane klenotem

Vybavujete rodinný dům a hledáte doplňky, které vedle luxusního vzhledu nabídnou také funkčnost? Nebudete to mít jednoduché, a proto se inspirujte několika zajímavými tipy pro proměnu vašeho bydlení a zahrady.

Kasper 1

Svět doplňků do interiéru a exteriéru domu dokáže být až překvapivě pestrý, ale i tak se některé kombinace vlastností hledají složitě. Skvělým příkladem je luxus a funkčnost. Na jedné straně existují unikátní produkty z kvalitních materiálů a na druhé praktičtí pomocníci. Najít mezi těmito dvěma skupinami průnik zabere nějaký čas, ale výsledkem je řešení, které funguje na jedničku a zároveň vás každý den potěší přepychovým designem. Pro dokonalou proměnu vašeho bydlení se stačí zaměřit na důležité doplňky.

Květináč z vyšší společnosti

Klíčovou roli doplňků určitě nepřehlížejte. Například takové květináče svým vzhledem výrazně ovlivňují okolí a mají jedinečnou schopnost upoutat na sebe pozornost. V případě výběru těch obyčejných zázraky nečekejte. Vyzkoušejte zaostřit na nepřehlédnutelné skvosty s originálním designem. Příkladem jsou květináče od společnosti KASPER.

Kasper 2

Jeden pohled vás přesvědčí o tom, že být zákazníkem s velkým očekáváním se vyplatí. Jedinečné tvary ovládnou prostor. Květináč nemusí být nudným a nezajímavým předmětem, který si bez rozmyslu koupíte, abyste měli kam umístit květiny. Může se stát ukazatelem vašeho vytříbeného vkusu. Ostatně právě KASPER získal prestižní ocenění RED DOT AWARD 2015 za produktový design květináče Wave od designéra Petra Novague. Design uspěl mezi 4928 přihlášenými výrobky z 56 zemí světa.

Už jen to je důkazem, že luxusní květináče nemají daleko k opravdovým klenotům zahrady. V nabídce jsou také efektní obaly. Uvnitř pláště z broušeného nerezu se nachází přepážka pro usazení květiny. Zaujalo vás to? Nemusíte zůstat pouze u toho!

Kasper 3

Kvalitní materiály a nadčasové pojetí tvarů

Zamilovat se do nadčasové pojetí barev, tvarů a materiálu je tak jednoduché. Nebude velkým překvapením, když se po výše zmíněné inspiraci budete chtít obklopit dalšími doplňky, u kterých má hlavní slovo do detailu promyšlený design společně s funkčností. V nabídce společnosti KASPER na vás tak čekají ještě například poštovní schránky. Zapomeňte na plechové krabičky z běžného železářství. Rozhodněte se raději pro trezor na poštu, který působí majestátně a poskytuje luxus v podobě robustního provedení.

Stejně tak si můžete udělat radost velkým grilem na uhlí. Ideální řešení plné praktických vychytávek promění grilování s přáteli v nezapomenutelný zážitek. Provedení a koncept celého grilu ho předurčuje k celoročnímu používání.

Kasper 4

Zasloužíte si punc exkluzivity

Vzhled vašeho bydlení vás přímo ovlivňuje. Investujte čas do exkluzivních doplňků, které vám budou dělat radost. I když může být hledání komplikované, naštěstí existují společnosti, které myslí na potřeby náročných zákazníků, kdy si kromě standardního portfolia můžete dokonce nechat vyrobit květináčů na míru podle svého přání. Díky společnosti KASPER již tedy není originální květináč vámi definovaných tvarů, rozměrů a barev pouze ve světě snů.

 

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...