Když připravujete svatbu, nezapomeňte na svatební dekorace

Obdivujete nádherné svatební fotografie na Instagramu a říkáte si, co je na nich tak jiného? A že byste chtěli z vašeho velkého dne mít taky takové? Nechte se inspirovat zajímavými a praktickými tipy na svatební dekorace, kterým to na fotkách bude slušet.

svatebni dekorace

Každý chce mít dokonalou svatbu, na kterou bude navždy vzpomínat. O tom, jak váš velký den proběhne, rozhoduje celá řada faktorů a maličkostí. Některé z nich ovlivnit nedokážete, ale jiné můžete mít dokonale pod kontrolou. Postarejte se o tu správnou atmosféru výběrem svatebních dekorací, které jdou s dobou. Když se následně podíváte na fotografie a úsměvy svatebčanů, rychle pochopíte, že to bylo správné rozhodnutí.

Mašličkám a věncům odzvonilo

Trendy ve světě svatebních dekorací hovoří jasnou řečí. Zapomeňte na labutě z ubrousků, pompézní mašle a věnce, které se od těch smutečních liší pouze zněním umístěného nápisu. Váš svatební den si zaslouží něco kreativního, originálního a v neposlední řadě stylového. Stejný názor naštěstí sdílí i moderní výrobci a značky, které přichází s novou vlnou svatebních dekorací.

svatebni dekorace 1

Velmi dobře vypadají v místě pořádání svatby dekorativní zlaté nápisy, dekorační závěsné tabulky a stojánky na stůl. Plastický nápis může sloužit jako navigační prvek na svatbě, zároveň bude zkrášlovat svatební tabuli. A když se nebudete stydět, dokáže se stát vtipnou rekvizitou na fotky. Takový velký nápis LOVE vykřičí do světa, že vaše láska nezná hranic.

Stůl plný dobrot a svatebních vychytávek

Když už padla řeč na stůl a nápis, který ho může zdobit, nelze nezmínit pestrobarevný zástup dalších vychytávek a drobností. Už jen ten správný set skleniček dokáže svatební přípitek proměnit ve stylovou záležitost. Ve svatebním provedení dokážete sehnat prakticky vše, co na stole budete potřebovat. Pokud nevěříte, vyzkoušejte zaostřit na formy na dorty, sklenice na limonády, karafy, sety čajových lžiček… ve všech případech narazíte na roztomilé varianty, které na svatbě nesmí chybět. Jejich výhodou je, že působí opravdu vkusně. Když to s jejich počtem na stole nepřeženete, výsledný efekt stojí za to.

svatebni osvetleni

Láskyplné osvětlení

Toužíte-li svatební atmosféru opravdu vyšperkovat a zároveň víte, že se svatební veselí protáhne až do pozdějších hodin, neváhejte investovat do dekorativního osvětlení. Trefou do černého jsou světelné LED řetězy a lampióny. Jejich výhodou je velmi snadná instalace a cenová dostupnost. Díky tomu, že jsou nabízeny v různých designech, určitě nebude problém vše sladit. Jakmile zapadne slunce a začne se pořádně tancovat, dekorativní osvětlení vykouzlí jedinečné momenty a vzpomínky.

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...