Komunikujte v domácnosti stylově! Jsou tady dekorační tabule

Komunikace v rodině je velmi důležitá. Rodiče by měli znát rozvrh dětí, ti nejmenší domácí úkoly a mít na očích nákupní seznam do supermarketu také není k zahození. Přizvěte si na pomoc dekorační tabule, které jsou nejen praktické, ale také stylové.

Altom Dekorační tabule Love Winter 30 x 30 cm
Altom Dekorační tabule Love Winter 30 x 30 cm

V dnešní uspěchané době plné stresu je především ve větších rodinách z pohledu rodičů složité vše uhlídat. Nosit v hlavě desítky malých úkolů a organizačních povinností opravdu není jednoduché. Děti mají školu a různé kroužky. Vy zase práci, běhání po úřadech, prohlídku u doktora, nakupování a kompletní péči o domácnost. Pokud chcete mít vše pod kontrolou, je nejvyšší čas nastolit pořádek. Jak? Krásnou tabulí na vzkazy!

Dekorační tabule jsou skvělým pomocníkem

Legendární scénu z českého filmu Pelíšky, ve které Miroslav Donutil trhá plakát umístěný na nástěnku, zná asi úplně každý. Málokoho by ale napadlo, že koncept místa, kde rodina sdílí důležité informace, může skvěle fungovat i dnes. Stačí nahradit klasikou školní nástěnku dekorační tabulí se zajímavým vzhledem.

Domácí tabule nepřekvapivě plní nejen okrasnou, ale také praktickou funkci. Mají stíratelný a omyvatelný povrch, a proto není problém na ně napsat vše, co potřebujete. Jakmile máte splněno, nebo informace již postrádá smysl, stačí přetřít a tabule je opět čistá.

Dekorační tabule ovce
Dekorační tabule ovce

Do kuchyně i dětského pokoje

Pokud se ptáte, kam dekorační tabuli umístit, rozhodnutí je skutečně pouze na vás. Velkou výhodou je pestrá nabídka různých velikostí a tvarů. Nástěnné tabule mohou mít tvar srdce, zvířátka, sluníčka či třeba jablka. Každá místnost si zaslouží trošku jiný styl. Zatímco do kuchyně se bude hodit zmíněné jablko, dětem udělá radost například slon či kočička. Tabuli na zeď můžete pověsit, ale existují také samolepicí typy.

Potřebujete opravdu velkou plochu na psaní, kterou jen tak nelze přehlédnout? Dejte přednost stojící tabuli. K dispozici jsou jak klasické trojnožky ze dřeva, tak tzv. áčka a tabule s mohutným podstavcem. A pro radost si můžete postavit také menší tabulku na desku pracovního stolu.

Nástěnka samolepící - bublina malá 90 Černá, Dream (mráček)
Nástěnka samolepící – bublina malá 90 Černá, Dream (mráček)

Další výhody tabule v domácnosti

Velmi rychle zjistíte, že pořízení nového doplňku má vedle zlepšení chodu domácnosti také pozitivní dopad na rozvoj a výchovu dětí. Nikdo vám nediktuje, k čemu přesně tabule slouží. Vedle nákupů a úkolů máte možnost na tabuli psát písmenka, číslice, anglická slovíčka, motivační citáty a vše další, co dětem pomáhá poznávat svět. Ti nejmenší si mohou kreslit křídou a rozvíjet tak svůj talent. To vše vzhledem k výše zmíněnému dělá z dekorační tabule opravdu skvělý tip, který jen tak neomrzí.

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...