Lampa Aizle: Rozsviťte svou duši

Aizle je řada dekorativních designových svítidel, které rozzáří každé místo jedinečným stylem a dodá mu nezapomenutelnou atmosféru.

Aizle je série dekorativních designových lamp s jediným účelem – přinést do vašeho domova styl a eleganci. Aizle lampy můžete najít v sérii, která obsahuje celkem 10 různých a unikátních modelů.

04f53b18ec29c7a161fc04216c526eeb original.gif?ixlib=rb 4.0

Aizle lampy jsou vyrobené z různě velkých a různě tvarovaných plátů dřeva. Rozdílné rozložení plátů kolem světelného zdroje dělá z lamp nejen ideálního společníka na večerní odpočinek, ale také doplněk do interiéru. Lampy můžete snadno kombinovat a hodí se do různě laděných místností – do kanceláří nebo interiéru domů bez ohledu na design a styl. Mohou přinést pocit tepla do místností s šedými podtóny, můžete je také umístit na zem nebo na polici. Svým uspořádáním připomínají hřejivý objekt, který vám vytvoří podobnou atmosféru, jako večerní ohniště nebo lucerna.

Teplým osvětlením navíc napomáhá k pohodové večerní atmosféře. Teplá bílá žárovka je ideální po práci na chvíle relaxu i odpočinku. Snaží se více přiblížit klasickému slunečnímu světlu, proto se doporučuje do místností, ve kterých chceme odpočívat a cítit se příjemně. Nejčastěji se proto hodí do obývacích pokojů, ložnic nebo dětských pokojíčků.

f5f7ecd70d389b2d4ddf6a68ce487f7c original.jpeg?ixlib=rb 4.0

Dřevo na lampy je z orientálních buků, které rostou ve východní Evropě i západní Asii. Aizle lampy se pak samotné vyrábí v Anatolii, neboli Malé Asii.

Hlavní inspirací pro lampu byla multikulturní společnost a rozmanitá historie na Anatolii. Anatolie byla kolébkou lidstva, jednalo se o důležitou spojku mezi Evropou a Asií. Lampy symbolizují rozmanitou minulost a kopírují křivky důležitých historických památek a budov.

4779bdfcf55f055a6e015fbc2d1cc1ca original.gif?ixlib=rb 4.0

Aizle lampa je dostupná v celkem 10 unikátních a stylových provedeních, které jsou rozdílné svými tvary i velikostí. Můžete si je tak uzpůsobit podle umístění.

4b031d4fe5c5c520d6ad826401d45acb original.gif?ixlib=rb 4.0

Líbí se vám projekt multikulturní lampy? Můžete jej podpořit tady.

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...