Nástěnný pracovní prostor DASH pro efektivní práci z domova

Prostoru není nikdy nazbyt. Zejména v menších domácnostech a pokojích. Snadno se tak může stát, že váš pracovní prostor je umístěn někde mezi kuchyňskou zónou a obývákem, mezi konferenčním stolkem a jídelním. Nemyslíte, že by to chtělo alespoň kousek, který bude jen váš, a ve kterém budete moci konečně být produktivní a soustředění?

Pracovní stanice DASH, seznamte se

Krásný přizpůsobitelný systém navržený pro maximální efektivitu a praktičnost, to je systém Dash. Jedná se o netradiční a praktickou tabuli ze čtverečních palců, na kterou můžete připevnit pomocí jednoduchého systému, co zrovna potřebujete. Aby pracování z domova bylo jednodušší a efektivnější, je třeba tomu přizpůsobit i pracovní koutek.

Více čtverečních ploch, méně ztráty koncentrace. Může to být koneckonců nejlepší investice za tento rok, kterou uděláte. Protože ji uděláte pro sebe.

Pracovní “stanice” DASH vám zabere na zdi celkem 3×5 metru. Ať už se učíte z domova, pracujete nebo potřebujete místo, kde platit účty, stane se jedinečným místem, ve kterém se budete cítit dobře.

Důmyslný systém čtverců, který funguje. Jak?

Díky horním a dolním uzamykacím kanálům v každém okně mřížky je zajištěna pevnost a bezpečnost při uchycení. Můžete na nástěnku připevnit různé druhy polic, úložných prostor, doplňků i držáků. A nemusí se jednat o nic trvalého, druhý den můžete celý prostor změnit, přeskládat. Jakkoliv budete chtít.

Udržitelná výroba je samozřejmost

Dash se vyznačuje nejen skvělým designem, ale také výrobou šetrnou k životnímu prostředí. Hlavním požadavkem pro výrobu je opakovaná použitelnost a recyklovatelnost. Proto výrobci zpracovávají vrstvy Baltské břízy, která je zcela recyklovatelná, protože může být rozemletá na prach a použita pro různé kompozitní materiály. Nicméně to by byla až poslední možnost. Police vždy mohou najít nové využití u jiných majitelů, jsou dostatečně odolné a pevné, takže pokud nebudete chtít systém dál využívat, můžete jej poslat, prodat, darovat dál.

Líbí se vám projekt? Podpořit ho můžete tady.

300x300-products-1416408011.gif

Čtěte dál!

8 výhod parních praček. Která z nich zvítězí u vás?

Možná i vy teď vybíráte novou pračku a narazili...

Topná sezóna začíná: Jak se starat o krb a krbová kamna?

Končí grilovací sezóna na zahradě a začíná období topení...

Jak si vytvořit snadno bylinkovou zahrádku?

Pokud rádi vaříte,víte jistě, že čerstvé bylinky jsou doslova...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Další nové články

8 výhod parních praček. Která z nich zvítězí u vás?

Možná i vy teď vybíráte novou pračku...

Topná sezóna začíná: Jak se starat o krb a krbová kamna?

Končí grilovací sezóna na zahradě a začíná...

Jak si vytvořit snadno bylinkovou zahrádku?

Pokud rádi vaříte,víte jistě, že čerstvé bylinky...