Nejpohodlnější spaní? Na kontinentální posteli

Pohodlný spánek jako v pětihvězdičkovém hotelu? Není nereálné, abyste si ho dopřáli denně ve svém domově. Seznamte se s americkým stylem spánku – s kontinentální postelí.

Pohodlný spánek, ze kterého se budíme příjemně odpočatí, je cílem každého z nás. To, abyste si ho mohli dopřát, ovlivňuje spousta faktorů. Na některé máme vliv méně, ale pak jsou tu takové, které jsou čistě v našich rukách – tím je třeba výběr vhodné postele. Jak by se vám líbilo, kdyby vaší ložnici vévodila luxusní a mimořádně pohodlná postel, která se dokonale přizpůsobí vašemu tělu? Kontinentální postele Materasso to dokážou hravě.

0021 VIENNA

Klasická vs. kontinentální, v čem je rozdíl

Kontinentální postele se od těch klasických liší hned v několika bodech. Jsou vyšší, takže se do nich lépe ulehává i snadněji vstává. Kromě zvýšené ložné plochy mají i odlišnou konstrukci – skládají se totiž z několika vrstev. Hlavní prvek postele je spodní díl složený z masivního rámu, nožiček, postelového čela, a hlavně z napevno vsazené spodní matrace. To se nazývá boxspring. Slouží jako podklad pod hlavní matraci, kterou pomůže dokonale odpružit. Pro naprosto nepřekonatelný pocit komfortu je možné na vrchní matraci umístit topper, který mívá i snímatelný potah, takže se snadno čistí a prodlužuje vaší matraci životnost.

https://www.materasso.cz/postel/20
https://www.materasso.cz/postel/20

Proč si vybrat kontinentální postel?

Kromě toho, že vypadají opravdu luxusně a díky výraznému čelu působí velmi elegantně, nabízejí i další výhody. Pevný rám se rozhodně nerozvrže a vydrží dlouhá léta, systém odpružení poskytuje optimální oporu páteři a pomáhá ulevovat bolestem zad. Praktické jsou i tím, že v sobě mají dostatek úložného prostoru, kam můžete schovat třeba sezónní věci. Skvělá je i jejich variabilita, co se týká vzhledu, můžete si vybrat mnoho různých designů i barev potahů a polstrování.

Pro koho se hodí?

Kontinentální postele Materasso najdete v široké škále rozměrů, od jednolůžka 80×190 cm až po nadstandardně prostornou manželskou postel 210×200 cm. Hodí se pro každého, kdo miluje pohodlí a chce předcházet bolesti zad. Výběr vhodné vrchní matrace je klíčový. Pokud plánujete pořídit dvoulůžko, dobře si promyslete, jestli zvolíte každý svou matraci nebo vyberete partnerskou. Ta se doporučuje pouze v případě, že máte podobnou váhu i spánkové návyky.

https://www.materasso.cz/postel/14
https://www.materasso.cz/postel/14

 

Čtěte dál!

Osvěžovače vzduchu: Difuzéry, aromalampy i návody na vlastní výrobu

Vůně ovlivňují naši psychiku, zútulní byt a ještě mohou být krásným...

Jak se rychle zbavit oparu? Vyzkoušejte tyhle tipy.

Někdy se mu zkrátka nevyhneme. Opar na rtu je nejen nevzhledný...

Pusťte do svého interiéru abstrakci v obrazech.

Obrazy do interiéru patří Ať už tvoříte domov v jakémkoliv stylu, na...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Další nové články

Osvěžovače vzduchu: Difuzéry, aromalampy i návody na vlastní výrobu

Vůně ovlivňují naši psychiku, zútulní byt a ještě mohou...

Jak se rychle zbavit oparu? Vyzkoušejte tyhle tipy.

Někdy se mu zkrátka nevyhneme. Opar na rtu je...

Pusťte do svého interiéru abstrakci v obrazech.

Obrazy do interiéru patří Ať už tvoříte domov v jakémkoliv...