Objevte originální tipy na koupelnové doplňky

Chcete mít při každé návštěvě koupelny úsměv na rtech? V tom případě se neobejdete bez následujícího výběru designového vybavení a doplňků do koupelny.

Koupelna je místem, které v rámci bydlení navštíví každý člověk hned několikrát denně. Právě to je ten důvod, proč ji oživit. Cestou k originalitě a atraktivnímu vzhledu je výlet mezi koupelnové doplňky. Kouzlo spočívá v roztomilých maličkostech, kreativních řešeních a lásce k modernímu designu.

Hygiena stylově

Co by nemělo chybět v každé koupelně? Pomocník v podobě mýdla, kterým si po příchodu domů umyjete ruce. Nikde však není psáno, jak by mělo takové mýdlo přesně vypadat. Není nutné umístit na plochu umyvadla nevzhlednou plastovou lahvičku s hromadou nápisů a logem výrobce. Elegantnější je pořídit si dávkovač mýdla Grace od Koziol. Dostupný je rovnou ve třech barevných provedeních a jeho atypický tvar dokáže bez diskuze zaujmout.

Dávkovač mýdla Grace od Koziol, mátová
Dávkovač mýdla Grace od Koziol, mátová

Preferujete pevné mýdlo? Ani to se nemusí v koupelně pouze tak povalovat. Darujte mu domov v podobě stylové mýdlenky SENSE, taktéž od oblíbeného výrobce Koziol. Hledáte něco, co jen tak někdo nemá? Netradičním řešením je nerezové mýdlo SmartBar od Joseph Joseph. Dokáže velmi efektivně odstranit zápach z rukou po práci v kuchyni a vypadá moderně.

Toaleta první třídy

Při pohledu na běžnou nabídku doplňků na toaletu je velmi jednoduché propadnout panice. V supermarketech je zpravidla k dostání pouze směsice plastových a drátěných držáků, u kterých lze o kráse diskutovat. Je to velká škoda, protože i doplňky na toaletu mohou vypadat dobře. Perfektním důkazem tohoto tvrzení je štětka na WC SENSE od KOZIOL. Její tvary přesvědčí všechny pochybovače o možnostech rozzáření toalety.

Štětka na WC SENSE od KOZIOL, šedá
Štětka na WC SENSE od KOZIOL, šedá

Sekundovat ji může zásobník na toaletní papír SENSE ze stejné kolekce. Výsledek stojí za to. A když už jsme u toho, ani samotný papír nemusí být nudný. Luxusní toaletní papír Renova je parfémovaný a připravený vás rozmazlovat.

Pro zářivé zoubky

Proměnu koupelny v oázu stylu můžete završit něčím, co udělá radost především dětem. A vás zase potěší, že je baví čistit si poctivě zuby. Pomocníkem vám budou kelímky na kartáčky. Co takhle stojánek ve tvaru zeleného dinosaura? Nebo ten, co připomíná lodičku? Kartáčkům to v jejich novém domově bude náramně slušet a vy si při pohledu na koupelnu konečně řeknete, že vyjadřuje váš osobitý vkus.

Porcelánový kelímek na kartáčky Tooth
Porcelánový kelímek na kartáčky Tooth

Koupelnové doplňky si dopřejte pravidelně

Pořízením koupelnových doplňků zjistíte jednu věc. Jejich přítomnost v koupelně dokáže zázraky. Toužíte-li po pestrosti, neváhejte se inspirovat a doplňky nepodceňujte. Na trhu se neustále objevují čerstvé kolekce a dříve nevídané novinky. Koupelna vám za pravidelný příval dárků budě děkovat.

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...