Objevte výhody spolupráce s progresivními architekty

Plánujete stavbu rodinného domu, bytového domu, nebo nějakého jiného objektu? Chcete zvládnout rekonstrukci bez komplikací? Podívejte se, proč se vám vyplatí spolehnout na zkušenosti, nápady a profesionalitu architektů.

Architektonické služby mají řadu výhod
Architektonické služby mají řadu výhod

Plánujete stavbu rodinného domu, bytového domu, nebo nějakého jiného objektu? Spolehněte se na zkušenosti a profesionalitu architektů.

Když se nespokojíte s průměrem, je v případě stavby rodinného domu či například rekonstrukce na místě spolupráce s progresivními architekty, kteří dokáží vyslyšet vaše konkrétní potřeby a pochopit vaše představy. To vše s cílím přijít s originálním projektem přesně pro vás. Jak postupovat při výběru architektů?

Chtějte reference a zkušenosti

Architektonické studio bez referencí a zkušeností je podezřelé na první pohled. Pokud vám skutečně záleží na výsledků, rozhodně shánějte architekty na stavbu či rekonstrukci mezi těmi, kteří již mají něco za sebou. Mezi takové patří zcela bez diskuze architektonické studio Adam Rujbr se sídlem v Brně a pobočkou v Praze. Tým progresivních architektů má bohaté zkušenosti s návrhem a realizací bytových interiérů, rodinných domů i rekonstrukcemi.

Mimo obvyklých profesí najdete v týmu studia také specialisty na ozvučení, audio a video. Toužíte po privátním kinosálu? S takovým složením týmu lidí žádný problém. Stačí si ho pouze přát a vše nechat na odbornících. Studio se skládá ze sedmi stálých a pěti desítek externích spolupracovníků. Založeno bylo v roce 2004 a od konce roku 2016 je členem Rady pro šetrné budovy. To je dobrá zpráva pro všechny, kterým není lhostejný dopad staveb na okolí a životní prostředí. Výhodou jsou dlouholeté zkušenosti studia s projektováním nízkoenergetických a pasivních domů. Studio staví úsporné domy a preferuje materiály šetrné k přírodě.

Mějte přehled o všech nákladech

Trvejte při spolupráci s libovolným architektonickým studiem na tom, abyste měli dokonalý přehled o nákladech v každé fázi projektu. Adam Rujbr jde v tomto směru příkladem. Optimalizace nákladů je důležitá nejen při stavbě, ale také během samotného provozu. Architekti ze studia Adam Rujbr přináší služby na míru od architektonické studie přes projekty pro stavební řízení až po stavební dozor a inženýrskou činnost. O vaši stavbu tak bude dokonale postaráno a vy můžete sledovat, jak vám začne růst před očima.

Bydlení podle vašich představ

Je skvělé vědět, že komplexní architektonické služby máte na dosah. Architekti ze studia Adam Rujbr vám v případě zájmu pomohou při hledání lokality. Stejně tak se na studio máte možnost obrátit, chcete-li získat přehled o trhu nemovitostí ve Brně a Praze. Spolupráce s progresivními architekty vás může posunout o pěkný kus blíž vašemu vysněnému bydlení. To vše rychle, s přihlédnutím k vašemu rozpočtu a bez zbytečných nervů.

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...