Ovládejte svůj dům snadno a chytře

Nejnovější technologie umožňují i běžným smrtelníkům usnadnit si život. Stále oblíbenější jsou automatické řídící systémy, pomocí kterých lze ovládat v podstatě celou domácnost. Inteligentní elektroinstalace vám totiž dovolí řídit ve svém domě cokoliv i na dálku. A nejen v domě. Řídící jednotky Control Your House jsou vhodné také pro kancelářské či průmyslové komplexy.

Snadné ovládání celého domu
Snadné ovládání celého domu

Když automatizujete dům

Není na tom nic složitého. Automatizace vám usnadní ovládání čehokoli ve vaší domácnosti, co do ní zahrnete. Chytrý systém Foxrot je schopen pomoci vám jednoduše ovládat celou domácnost, ať už se jedná o regulaci tepla, osvětlení či bezpečnostní prvky. Všechno záleží jen na navržení konkrétního programu, který si volí sám uživatel, případně na čidlech světla nebo teploty aj. Slovo komfort tak získává zcela nový význam. Za tímto systémem stojí přední český výrobce řídících automatických systémů, společnost Teco a.s. Možná právě díky dlouholeté tradici a zkušenostem výrobce získal chytrý Foxrot několik ocenění.

 

Přizpůsobitelnost je výhodou

Výhodou řídících inteligentních jednotek je především jejich modulární nastavení. Každá domácnost si může systém nastavit podle vlastních potřeb a zapojit do hry pouze takové prvky, které potřebuje. Systém lze navíc kdykoli rozšířit, což je poměrně běžné vzhledem k pohodlí, které automatizace přináší.

 

Ovládání na míru

Ovládací prvky si vybíráte sami. I to může přispět k pozitivním výsledkům automatizace. Ovladačem pro vás může být telefon, tablet nebo třeba počítač či televize. Každý uživatel může systém přizpůsobit svým požadavkům. Pro koho je automatický domov určen? Pro majitele domů i kancelářských budov. Systém je vhodný pro moderní zákazníky, kteří vědí, co chtějí. Každý, kdo touží po pohodlí a chce mít všechny své spotřebiče pod kontrolou odkudkoli, může vyzkoušet inteligentní domácnost či kancelář.

Čtěte dál!

Jak se rychle zbavit oparu? Vyzkoušejte tyhle tipy.

Někdy se mu zkrátka nevyhneme. Opar na rtu je nejen nevzhledný...

Pusťte do svého interiéru abstrakci v obrazech.

Obrazy do interiéru patří Ať už tvoříte domov v jakémkoliv stylu, na...

Jaký typ osvětlení zvolit do obýváku?

Světla jsou často až tím posledním, na co při zařizování domu...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here


Další nové články

Jak se rychle zbavit oparu? Vyzkoušejte tyhle tipy.

Někdy se mu zkrátka nevyhneme. Opar na rtu je...

Pusťte do svého interiéru abstrakci v obrazech.

Obrazy do interiéru patří Ať už tvoříte domov v jakémkoliv...

Jaký typ osvětlení zvolit do obýváku?

Světla jsou často až tím posledním, na co při...