PICO: Zahrada na dlani. Zábavné pěstování rostlin, které zvládne každý.

Staňte se úspěšným pěstitelem rostlin. S teleskopickými LED světly, které nahradí slunce, držáky a samozavlažovacím systémem je to opravdu hračka. Dokonce taková, že pěstovat rostlinky zvládne naprosto každý.

Už nemusíte hádat. Nestrachujte se, jestli vaše rostlinky v květináčích potřebují více nebo naopak méně vody. Vypustit můžete i starost o to, zda mají dostatek slunečního světla nebo zda nejsou příliš spálené. Bylinky do kuchyně, sukulenty nebo dekorativní rostliny, Pico se postará všechny.

Z čeho se skládá? Tlakový hliníkový chladič se postará o udržování optimální teploty, ocelové teleskopické rameno proti korozi pevně uchytí držák na světlo, které tvoří led zářivky se sekundárními čočkami. Vyměnitelné držáky se přizpůsobí konkrétnímu druhu rostliny, materiál je navíc bezpečný a recyklovatelný.

Pico vám pomůže podniknout první kroky do nádherného světa pěstování rostlin. Snadná a cenově dostupná varianta vám zajistí, že vaše cesta bude úspěšná už od samotného začátku.

Síla slunce, kdekoliv chcete

Růst rostlin ve vnitřních prostorách může být v průběhu roku velmi limitující, protože je závislý na přímém slunečním světle. Jeho četnost a intenzitu ale bohužel nejde úplně ovlivnit, a proto někdy rostlinky nedostanou tolik energie, kolik si zaslouží.

Díky Pico multi-spektrovému LED osvětlení není takový problém dostat k rostlinám dostatek světla.

Navíc díky teleskopickému rameni můžete výšku osvětlení přizpůsobit velikosti a druhu rostliny.

Nabíjení Pico je umožněno prostřednictvím USB-C kabelu.

Chytrý systém zavlažování je must-have!

S přihlédnutím k tomu, jak jste většinou zaneprázdnění, zavlažovací systém Pico vám dá jistotu, že rostliny budou mít přesně tolik vody, kolik potřebují, ne víc, ani ne míň. Zkrátka tak akorát na to, aby zůstaly zdravé a krásné. Jediné, co je třeba, je doplnit zásobu vody do zásobníku jednou za týden. Průhledné okno vám umožní kontrolovat, kolik vody zbývá a kdy je potřeba další doplnit.

Kam jej umístit? Vyberte si ze tří možností

Pico květináče existují ve třech provedeních, které se liší podle způsobu umístění: magnetické můžete umístit na magnetické stěny, lednice nebo tabule, nástěnné připevníte kamkoliv na zeď pomocí vrutu nebo šroubu, na suchý zips můžete umístit květináč na sloup, na držák a kamkoliv jinam.

Flexibilita, praktičnost a jednoduchost z Pico květináčů činí produkt, který vám pomůže pěstovat rostliny rychle a snadno, neodradí vás a naopak pomůže vám vypěstovat, cokoliv si zamanete. Tak dejte rostlinkám ještě jednu šanci!

Pokud si budete chtít Pico objednat, nebo projekt podpořit, můžete tady.

Čtěte dál!

Jak zazimovat zahradu: Víte, co je třeba?

Sklizením úrody a odkvetením rostlin péče o zahradu zdaleka nekončí. Aby...

Na co si dát pozor při koupi domu?

Ač to tak na první pohled možná nevypadá, koupě domu rozhodně...

Nezaspěte: O kotlíkové dotace si požádejte včas

Kotlíkové dotace patří mezi nejúspěšnější dotační programy. Jak na tom jsou...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Další nové články

Jak zazimovat zahradu: Víte, co je třeba?

Sklizením úrody a odkvetením rostlin péče o zahradu zdaleka...

Na co si dát pozor při koupi domu?

Ač to tak na první pohled možná nevypadá, koupě...

Nezaspěte: O kotlíkové dotace si požádejte včas

Kotlíkové dotace patří mezi nejúspěšnější dotační programy. Jak na...