Při rekonstrukci kuchyně nezapomeňte na grafosklo

Sklo do moderního interiéru jednoznačně patří. Nové technologie a výrobní postupy posouvají hranice toho, jakým způsobem je sklo možné používat a jaké designy může přinášet. Možnosti v dekorování a designu skla překonává grafosklo.

Grafosklo v kuchyni - ilustrační obrázek, zdroj
Grafosklo v kuchyni – ilustrační obrázek, zdroj

Víte, co je to grafosklo?

Pojem grafosklo v interiérovém designu se skloňuje velmi často. Při rekonstrukci kuchyně si najdé své místo především v domácnostech, které chtějí docílit moderního a svěžího vzhledu. Takového, jenž dokonale odráží vkus majitele.

Grafosklo je systém jednoho nebo dvou skel. Součástí tohoto systému je bezpečnostní fólie s vnitřním grafickým designem. Na skle je tak nyní možné vidět barvy a motivy, o kterých se vám ani nezdálo. Na výběr je toho opravdu mnoho, případně si můžete nechat vyrobit design přímo na míru.

Grafosklo v kuchyni

Výrobní technologie umožňuje vytvářet i velké skleněné desky, které se mohou proměnit ve velmi originální náhradu keramických obkladů v kuchyni. Místo běžných obkladů tak můžete mít v kuchyni velký grafický motiv. Kvalitní grafosklo do kuchyně kalené je odolné vůči teplotním změnám a úderům. Pokud by se rozbilo, tabule se neroztříští jako běžné sklo, ale na z větší části neostré krychličky. Další výhodou použití grafosklo v kuchyni je snadnější úklid. Jak je to možné? Běžné obklady mají spáry, které je velmi problematické čistit. Ty u grafoskla nenajdete. Mytí desky je naprosto bez komplikací.

Propojte grafosklem celé vaše bydlení

V některých případech je velmi složité propojit kuchyňský kout se zbytkem bytu a nově zrekonstruované místo pro vaření působí tak trošku jako pěst na oko. Použití grafoskla vám umožňuje tento problém velmi snadno vyřešit. Grafosklo můžete použít v interiéru na více místech a v jednotném designu. Hodí se totiž nejen do kuchyně, ale také jako skleněná výplň zábradlí či dveří. Když použijete stejný motiv na několika místech, podaří se vám prostor propojit a vytvořit dojem kompaktnosti. Velmi zajímavě působí použití grafoskla v posuvných dveřích.

Grafosklo pro milovníky designu

Jak vidíte, grafosklo vám umožňuje opravdu dokonale vystihnout váš styl a provázat interiér. Vyzkoušejte na jeho přednosti myslet i při rekonstrukci kuchyně. Motivy pro skleněný obklad za kuchyňskou linku si u mnoha výrobců můžete vybrat z velmi široké nabídky, někteří dokonce umožňují použít vlastní fotografie. V takovém případě budete mít jistotu, že vaše kuchyně je skutečný originál.

Čtěte dál!

Jak se rychle zbavit oparu? Vyzkoušejte tyhle tipy.

Někdy se mu zkrátka nevyhneme. Opar na rtu je nejen nevzhledný...

Pusťte do svého interiéru abstrakci v obrazech.

Obrazy do interiéru patří Ať už tvoříte domov v jakémkoliv stylu, na...

Jaký typ osvětlení zvolit do obýváku?

Světla jsou často až tím posledním, na co při zařizování domu...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Další nové články

Jak se rychle zbavit oparu? Vyzkoušejte tyhle tipy.

Někdy se mu zkrátka nevyhneme. Opar na rtu je...

Pusťte do svého interiéru abstrakci v obrazech.

Obrazy do interiéru patří Ať už tvoříte domov v jakémkoliv...

Jaký typ osvětlení zvolit do obýváku?

Světla jsou často až tím posledním, na co při...