První ročník Svatebního veletrhu Hradec Králové proběhne v pátek 14. října a v sobotu 15. října 2022 v budově A Univerzity Hradec Králové

Záměrem pořadatelů je přivést do krajského města Hradce Králové nový svatební veletrh, který se stane pro městem tradicí.

Po oba dny čeká návštěvníky zajímavý doprovodný program a téměř tři desítky vystavovatelů, kteří snoubencům profesionálně poradí a připraví pro ně široké portfolio produktů a služeb za exkluzivní veletržní ceny.

Snoubenci i jejich blízcí se mohou inspirovat na jednom místě v oblasti svatební a společenské módy či gastronomie, vyberou si svatební dort a cukroví, zjistí možnosti vazeb pro svatební kytice, dámy se nechají nalíčit od profesionálních vizážistů. Snubní prstýnky si snoubenci mohou vybrat hned u několika zlatnických dílen. Ten kdo preferuje osobní kontakt, určitě ocení možnost lépe poznat svatebního fotografa nebo videokameramana.

Návštěvníci objeví nová místa, kde uspořádat svatební hostinu a kam ubytovat svatebčany. S pořádáním větší svatby poradí svatební koordinátorky a svatební agentury.

Svatební salóny předvedou svatební a společenské šaty v několika módních přehlídkách v průběhu celé akce. Svůj termín zkoušky vysněných svatebních šatů si s nimi nevěsty domluví přímo na místě.

Doprovodný program veletrhu bude zároveň inspirací pro nastávající novomanžele, jak zabavit svatebčany po celý svatební den. Pestrý hudební repertoár v podání harfistky či houslového dua překvapí svým širokým žánrovým záběrem. Lákadlem pro snoubence bude soutěž o svatební dort v hodnotě 5.000,- Kč.

Vstup je na tuto dvoudenní akci ZDARMA. Veletrh bude otevřen v pátek 14.10. od 14 do 18 hodin a dále v sobotu 15.10. od 10 do 17 hodin.

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...