Co se starou koupelnovou vanou

Provádíte rekonstrukci vaší koupelny a zbyla vám z ní stará vana? Nemusíte se jí nutně zbavovat a složitě vymýšlet, jak a kam ji odvezete. Tento starý a pro mnohé již nepoužitelný kousek můžete dál zužitkovat a originálně použít. I stará koupelnová vana může ještě léta sloužit jiným účelům. Pojďme se společně podívat, jak pro tento kousek najít nové a především originální využití. Continue reading „Co se starou koupelnovou vanou“

Jak oživit okolí bazénu

Bazén je často důležitým a zajímavým bodem zahrady. Snažíme se ho vždy umístit tak, aby zapadl do svého okolí a nejlépe splynul s přírodou. Jak naložit také s okolím bazénu, aby zahrada jako celek působila stále příjemně a přívětivě? Máme několik zajímavých tipů, jak bazén a jeho okolí vyšperkovat, abyste si užili letní sezónu naplno, ale kochat se mohli po celý rok.

Continue reading „Jak oživit okolí bazénu“

Nezapomeňte zazimovat své chaty

Ilustrační obrázek, zdroj

Pokud jste nadšený chatař či chalupář opouštějící v těchto dnech svá sezónní obydlí a nemáte v plánu je přes zimu navštěvovat, je nutné, abyste provedli některá preventivní opatření. Předejděte možným škodám a poruchám, ale neopomínejte ani bezpečnost. Právě nevyužívané chaty se stávají v zimních měsících terčem zlodějů.

Continue reading „Nezapomeňte zazimovat své chaty“

Víte, jak chytře zazimovat terasu?

Příchod prvních mrazíků a ošklivého počasí by pro vás měl být jasným signálem. Je čas zazimovat terasu tak, abyste ji po zimním spánku probudili v plné kondici. Chcete-li předejít škodám, počítejte s tím, že zazimování terasy vám zabere několik hodin. Taková investice se však bez diskuze vrátí. Možnost začít s prvními jarními slunečními paprsky opět využívat terasu bez omezení je totiž k nezaplacení.

Continue reading „Víte, jak chytře zazimovat terasu?“