Co je potřeba k postavení betonové studny?

Mít čistou vodu ze studny prakticky zdarma je velmi hezká představa, která láká nejednoho majitele domu. Naneštěstí nestačí pouze do země vykopat díru a přivázat k vědru kus provazu. Podívejte se, co... Read more »

Jak vybrat bezpečnostní dveře?

Trh nabízí nepřeberné množství bezpečnostních dveří. Jak ale vybrat ty správné, které jsou bezpečné, kvalitní a zároveň splňují potřebné zákonné normy? Stačí mít při výběru na paměti pár pravidel. Ale je vždy... Read more »

Zasklení terasy přidá další rozměr vašemu domu

Terasa se může stát dalším plnohodnotným obytným prostorem vašeho domova. Stačí ji pouze zasklít. Díky tomu vám slunce, déšť ani sníh nebudou stát v cestě a vy se tak budete moci posadit... Read more »

Praktický průvodce výběrem kompostéru

Každá domácnost i zahrada produkuje velké množství biologického odpadu. Ten může skončit na skládce, nebo jej můžete využít ve svůj prospěch. A to vše navíc ekologicky! Pomoci vám s tím mohou takzvané... Read more »

Jak efektivně vyčistit fasádu domu

Novostavby nebo čerstvě renovované fasády se pyšní čistotou a sytými barvami. Bohužel ne každá fasáda vydrží takto krásná dlouhou dobu. Domy blízko rušných silnic nebo stěny otočené na severní stranu se špiní... Read more »