Zasklení terasy přidá další rozměr vašemu domu

Terasa se může stát dalším plnohodnotným obytným prostorem vašeho domova. Stačí ji pouze zasklít. Díky tomu vám slunce, déšť ani sníh nebudou stát v cestě a vy se tak budete moci posadit do svého oblíbeného křesla a užívat si chvíle pohody. Zasklení terasy přináší nejen nezávislost vůči proměnám počasí, ale snižuje i tepelné ztráty, chrání před větrem a prachem.

Continue reading “Zasklení terasy přidá další rozměr vašemu domu”

Praktický průvodce výběrem kompostéru

Každá domácnost i zahrada produkuje velké množství biologického odpadu. Ten může skončit na skládce, nebo jej můžete využít ve svůj prospěch. A to vše navíc ekologicky! Pomoci vám s tím mohou takzvané kompostéry, ve kterých se odpad změní v humus pro přirozené hnojení půdy.

Continue reading “Praktický průvodce výběrem kompostéru”

Zahradní oáza klidu – vychutnejte si léto

Příjemné slunění za zvuku ptactva s pohledem do korun stromů – vždyť kdo by neměl rád léto a s ním spojený relax na zahradě. Ať máte bazén nebo ne, letní odpočinek spojený třeba s oblíbeným opalováním k horkým dnům patří. My tentokrát přinášíme jednoduchý návod, jak si připravit perfektní letní zázemí, odkud se nebudete chtít hnout.

Continue reading “Zahradní oáza klidu – vychutnejte si léto”

6 nápadů pro dokonalou grilovací párty

Léto je v plném proudu a teplé počasí přeje zahradním radovánkám. Chystáte i vy připravit snovou grilovací párty? Pak jistě chcete být dokonalým hostitelem. Abyste si mohli vychutnat chvíle s blízkými a předvést váš hostitelský um, přinášíme několik nápadů– a váš velký letní den bude nezapomenutelný.

Continue reading “6 nápadů pro dokonalou grilovací párty”