Kolik ušetříte, když si pořídíte kvalitní tepelné čerpadlo?

Jakmile dojde řeč na vytápění bytu či rodinného domu, vždy dává smysl pozvat si na pomoc kalkulačku. Vhodný zdroj tepla vám dokáže ušetřit desítky tisíc korun ročně. Důkazem toho jsou i modelové příklady, ve kterých hraje hlavní roli kvalitní tepelné čerpadlo.

Jakmile dojde řeč na vytápění bytu či domu, vždy dává smysl pozvat si na pomoc kalkulačku. Například kvalitní tepelné čerpadlo vám dokáže ušetřit desítky tisíc korun ročně.

Rozhodnutí o tom, co bude ve vašem bydlení zdrojem tepla, vás může dlouhodobě těšit i pronásledovat. V tom horším případě budete při pohledu na vyúčtování omdlévat. Rozdíly v nákladech na provoz mezi jednotlivým způsoby vytápění mohou být v praxi propastné bez ohledu na to, zdali máte energeticky úsporný domek, nebo bydlíte v malém bytě. Jednou z aktuálně velmi zajímavých a efektivních variant je tepelné čerpadlo. Jak je na tom s návratností a dalšími vlastnostmi?

Continue reading “Kolik ušetříte, když si pořídíte kvalitní tepelné čerpadlo?”

10 návyků, díky kterým bude váš domov jako nový

Uklízet celý dům denně – to je pro zaměstnaného člověka téměř nemožné. I přesto si většina lidí přeje mít doma uklizeno a vracet se z práce do reprezentativního prostředí. Několik drobných kroků každý den dokáže divy – a váš domov bude bezchybně dokonalý, takový, jaký je.

Continue reading “10 návyků, díky kterým bude váš domov jako nový”

4 + 1 inspirace na výrobu botníku z netradičních materiálů

Taky se vám boty povalují před vchodovými dveřmi nebo v předsíni na zemi? Je třeba je někde uschovat, ale není místa nazbyt? Botník se může stát elegantním doplňkem interiéru a navíc být z originálních materiálů. Pojďme se společně podívat, z čeho všeho jde takový designový botník vyrobit. Continue reading “4 + 1 inspirace na výrobu botníku z netradičních materiálů”

Přítomnost kosmetického koše ocení každá žena

Všemožná kosmetika často okupuje koupelny zejména v domácnostech, ve kterých sídlí větší množství žen. Kam oko dohlédne, tam jsou šampony a kondicionéry, krémy, líčidla a další propriety, o jejichž účelu nemá mužská část obyvatel domu často ani ponětí. Kosmetický koš mnoho místa navíc nezabere a představuje elegantní způsob, jak se rychle zbavovat prázdných obalů.

Continue reading “Přítomnost kosmetického koše ocení každá žena”