Ovládejte svůj dům snadno a chytře

Nejnovější technologie umožňují i běžným smrtelníkům usnadnit si život. Stále oblíbenější jsou automatické řídící systémy, pomocí kterých lze ovládat v podstatě celou domácnost. Inteligentní elektroinstalace vám totiž dovolí řídit ve svém domě cokoliv i na dálku. A nejen v domě. Řídící jednotky Control Your House jsou vhodné také pro kancelářské či průmyslové komplexy.

Continue reading “Ovládejte svůj dům snadno a chytře”

Hra sbalená na cesty

Zabavit naše nejmenší ratolesti občas nebývá úplně tak snadný úkol. Ty samé hračky stále dokola je časem omrzí a nakonec bitvu o jejich pozornost vyhrávají povětšinou hrnce a měchačky. Když už se ale přeci jen zabaví a nadchnou pro nějakou hru, zůstává po našich děťátkách pořádná spoušť. Nejedna maminka by si v tu chvíli přála všechny hračky nahrnout do jednoho kufříku, než trávit dlouhé chvíle nad jejich úklidem. A přesně tohle jsme pro vás teď objevili. Continue reading “Hra sbalená na cesty”

Výběr kuchyňské linky s Infini

Vybrat kuchyň není otázkou jednoho odpoledne. Nejen výběr samotné kuchyňské linky, jejího uspořádání, materiálu, spotřebičů a všech ostatních detailů je časově náročný úkol, ale i volba samotného dodavatele kuchyně nemusí být snadná volba. My vám alespoň s tou druhou částí problému můžeme malinko pomoci. Dáme vám tip na kvalitní a spolehlivou společnost, která se profesionálně postará o vaši novou kuchyň. Continue reading “Výběr kuchyňské linky s Infini”