Krb jako perla interiéru. Inspirujte se

Jemné světlo lehce ozařující interiér, nezaměnitelná vůně dřeva a jeho praskání svádějící nás ke spánku i měkké teplo zpříjemňující zimní i podzimní večery. To všechno nám dává krb. Čekat od něj můžeme ale ještě mnohem víc. Může být klenotem interiéru, dotvářet jej a zútulnit. Nechte se inspirovat tím, jak z krbových kamen udělat srdce celého domova. Continue reading “Krb jako perla interiéru. Inspirujte se”

Sádrovláknité desky fermacell se hodí nejen pro rekonstrukci bytu

V momentě, kdy někdo uvažuje o rekonstrukci bytu, například potřebuje změnit jeho dispozici, jako první ho napadne sádrokartonová deska. Tento pojem u nás tak zdomácněl, že je to nejčastější materiál používaný při rekonstrukcích bytových jednotek. Vývoj však jde stále kupředu. To platí i ve stavebnictví.

Continue reading “Sádrovláknité desky fermacell se hodí nejen pro rekonstrukci bytu”

V centru Luhačovic se nachází stylové bydlení přímo na střeše obchodního domu

Ploché střechy domů se dají využít různými způsoby. Může na nich být zeleň a tvořit tzv. zelené střechy, nebo jen odpočinková zóna v podobě terasy. Avšak investorská skupina Aperta Group a. s. šla ještě dál. Zrealizovali návrh dvou architektů z ateliéru DUM-DUM, Ing. Arch. Josefa Omelky a Ing. Arch. Bořka Knytla, v projektu apartmány EDEN Luhačovice.

Continue reading “V centru Luhačovic se nachází stylové bydlení přímo na střeše obchodního domu”