6 nápadů pro dokonalou grilovací párty

Léto je v plném proudu a teplé počasí přeje zahradním radovánkám. Chystáte i vy připravit snovou grilovací párty? Pak jistě chcete být dokonalým hostitelem. Abyste si mohli vychutnat chvíle s blízkými a předvést váš hostitelský um, přinášíme několik nápadů– a váš velký letní den bude nezapomenutelný.

Continue reading “6 nápadů pro dokonalou grilovací párty”

Příprava salátů a dobrot rychle? Pomohou vám kuchyňské kráječe

Letní období a hezké počasí je výzvou k tomu, abyste odlehčili vašemu jídelníčku a zařadili mezi připravované pokrmy více zeleniny a ovoce. Pokud nechcete ztrácet čas a zároveň vám záleží na tom, jak jídlo vypadá, stávají se ideálním řešením kuchyňské kráječe.

Continue reading “Příprava salátů a dobrot rychle? Pomohou vám kuchyňské kráječe”

Když nemáte zahradu, řešením je kontaktní gril na stůl

Nemusíte mít velkou zahradu u domu, abyste si mohli užívat přípravu dobrot na grilu. Dokonce nepotřebujete ani hezké počasí. S kvalitním kontaktním grilem si pochutnáte a zároveň objevíte nové recepty. Podívejte se, na co se při jeho výběru zaměřit.

Continue reading “Když nemáte zahradu, řešením je kontaktní gril na stůl”

Ovládněte gril! Víte, jak vybrat ten správný rožeň na grilování?

Sezóna grilování přeje skvělý dobrotám a posezení s přáteli na čerstvém vzduchu. Udělejte krok vpřed a pořiďte si rožeň. Díky němu se vám otevře cesta k novým receptům a lahodnému masíčku, které se rozpadá na jazyku.

Continue reading “Ovládněte gril! Víte, jak vybrat ten správný rožeň na grilování?”

Letní osvěžení – připravte si chutné limonády

Blíží se letní sezóna. Příjemné počasí bude jako každý rok lákat nejen sluncemily k posezení na zahradě, ke grilování s přáteli nebo k pořádání pikniků v přírodě či u vody. Jestliže patříte mezi milovníky letních měsíců, pak nezapomeňte k úsměvu přidat chutný koktejl do ruky. My víme, jak na to – a přinášíme několik osvěžujících receptů na dokonalé limonády pro malé i velké.

Continue reading “Letní osvěžení – připravte si chutné limonády”