Jak si chytře vybrat přebalovací pult?

Přebalovací pult dokáže být pro každou maminku a tatínka skvělý pomocníkem za předpokladu, že při jeho výběru nehraje roli pouze vzhled a cena. Na co se při nákupu zaměřit a jaké vlastnosti od pultu očekávat?

HmP&P Komoda s přebalovacím pultem- 4 zásuvky GIGI E LELE Provedení: Přebalovací pult
HmP&P Komoda s přebalovacím pultem- 4 zásuvky GIGI E LELE Provedení: Přebalovací pult

 

Miminko musí být v suchu a čistotě. Pravidelné přebalování tak patří k aktivitám, kterým se rodiče nevyhnou. S troškou cviku to není složité, ale i tak je fajn, když máte možnost mít vše při ruce. Důležitou roli hraje to, kde chcete vašeho drobečka přebalovat. Do koupelny se vám bude hodit přebalovací podložka, v dalších místnostech včetně ložnice naopak oceníte přebalovací pult ve formě komody. Jak si takový kus nábytku vybrat?

 

Praktičnost na prvním místě

Správná přebalovací komoda by měla obsahovat dostatek zásuvek, kam uschováte vše, co potřebujete. Může se jednat nejen o potřeby pro přebalování, ale také oblečení, dětskou kosmetiku, osušky, povlečení apod. Čím větší budou zásuvky, tím lépe. Více místa se v případě péče o miminko vždy hodí.

Velmi praktické je, když je přebalovací pult vybaven kolečky. Díky nim je jednoduché s celou komodou manipulovat bez vynaložení velké síly. Místo na přebalování bude přesně tam, kde vám to bude vyhovovat. Přes noc můžete přebalovat klasicky v ložnici, přes den například v obývacím pokoji. Každý ušetřený krok nevyspalý rodič ocení.

4868 přebalovací pult geuther lotta
4868 přebalovací pult geuther lotta

 

Mysleli jste na to, co uděláte s komodou, až se dítě naučí chodit na nočník? Ty nejpromyšlenější modely umožňují snadno odmontovat přebalovací nástavec. Po jeho odstranění vám zůstane klasická komoda. Ta vám může spolehlivě sloužit další roky. Pokud si chcete pult vybrat opravdu chytře, vyberte si takový, který lze tímto způsobem rozmontovat.

 

Interiér nemusí trpět

Dítě je vždy na prvním místě. To je jasná zpráva. Není však důvodem, abyste rezignovali na krásný a do detailu sladěný interiér vašeho bydlení. Možná vás výběr příslušenství a nábytku bude s přírůstkem do rodiny stát více času, ale to je tak vše. Ve výsledku vždy dokážete najít něco, co bude u vás doma vypadat skvěle. O přebalovacím pultu to platí také. K dostání je mnoho různých barev, dekorů a materiálů. Je pouze na vás, pro který z nich se rozhodnete.

Dětská komoda Dobi s přebalovacím pultem, MDF, ecru / ořech
Dětská komoda Dobi s přebalovacím pultem, MDF, ecru / ořech

 

Přebalování miminka bez komplikací

Přebalovací komoda je ze zcela pochopitelných důvodů nejdražší možností, avšak nabízí mnoho výhod. Navíc ji dokážete využít i později. Díky kolečkům si vždy najde ideální místo pro přebalování bez složitostí. Myslete na to, že přebalování se nevyhnete po několik let po narození dítěte. Investujte tak do pomocníka bez kompromisů. Až budete uprostřed noci poněkolikáte vstávat, rychle pochopíte, že příležitost rychle miminko přebalit je k nezaplacení.

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...