Správným tipem pro nadčasovou koupelnu je značka OPOCZNO

Toužíte po koupelně, která bude skvěle vypadat a fungovat dlouhé roky? Seznamte se s keramickými závody OPOCZNO a objevte originální kolekce.

Ilustrační obrázek, zdroj
Ilustrační obrázek, zdroj

Výběr značky při nákupu sanitární keramiky, koupelnového nábytku a dalšího vybavení koupelny hraje velmi důležitou roli. Pokud chcete, aby koupelna dobře sloužila celé rodině, je na místě zvolit značku s tradicí a smyslem pro praktičnost. Výsledkem bude vaše spokojenost a radost z investice do nové koupelny. Nepodceňujte ani styl. Místo aktuálních výstřelků preferujte nadčasové kolekce, které vás časem neomrzí.

Nová inspirace pro zařizování koupelny

Spojením nadčasového vzhledu, široké nabídky a kvality je značka OPOCZNO. Ta se na trhu řadí mezi jedny z nejsilnějších výrobců keramických obkladových prvků. Hledáte-li zajímavé nápady pro novou koupelnu, stane se pro vás značka nevyčerpatelným zdrojem. Více než 125 let zkušeností udělalo ze značky OPOCZNO jasnou volbu pro zákazníky, kteří preferují kvalitu a jasně rozpoznatelný styl. Ten mají na svědomí talentovaní designéři využívající nejmodernější technologie.

Rychlý pohled na bohatou škála barev nových kolekcí prozrazuje velký důraz na detail a pochopení podstaty nesmrtelných trendů interiérového designu. Odpovědí na současnou módu jsou odvážné tvary, zajímavé kombinace odstínů a rukopis značky OPOCZNO, který je pro zkušenější oko nezaměnitelný.

Koupelna dle vašich představ

Zařizování koupelny se stává hračkou, když víte, kde hledat. SVĚT KOUPELNY přichází s přehlídkou zajímavých kolekcí pro koupelnu dle vašich představ. Od značky OPOCZNO najdete v nabídce vše možné od koupelnového nábytku v podobě různých skříněk až po sanitární keramiku a osvětlení.

OPOCZNO - UMYVADLO HIGH STREET 70 (K110-003)
OPOCZNO – UMYVADLO HIGH STREET 70 (K110-003)

Pozornost si zaslouží designová umyvadla s netradičními tvary, které jsou vhodné na desku nebo skříňku. Nábytkové umyvadlo HIGH STREET okamžitě zaujme a je důkazem toho, že značka OPOCZNO má náročnějším zákazníkům skutečně co nabídnout. Zajímavostí umyvadla je kromě jeho tvarů speciální povrchová úprava eliminující pórovitost povrchu. Úprava chrání keramiku před znečištěním, nežádoucím zbarvením a usnadňuje údržbu.

OPOCZNO - SKŘÍŇKA POD UMYVADLO METROPOLITAN HIGH STREET 100 S DESKOU ŠEDÝ DUB (OS581-008)
OPOCZNO – SKŘÍŇKA POD UMYVADLO METROPOLITAN HIGH STREET 100 S DESKOU ŠEDÝ DUB (OS581-008)

OPOCZNO je skvělou volbou při hledání závěsných umyvadlových skříněk s dekorem dřeva. Skříňka METROPOLITAN HIGH STREET s dvojicí praktických zásuvek a provedením šedý dub působí velmi elegantně.
Ve stejném provedení seženete také závěsnou vysokou skříň METROPOLITAN, která překvapuje umístěním zrcadla z vnitřní strany dvířek.

OPOCZNO - ZÁVĚSNÁ VYSOKÁ SKŘÍŇKA METROPOLITAN 153 UNIVERSAL ŠEDÝ DUB (OS581-010)
OPOCZNO – ZÁVĚSNÁ VYSOKÁ SKŘÍŇKA METROPOLITAN 153 UNIVERSAL ŠEDÝ DUB (OS581-010)

Vsadíte na tradici?

Všechny tři zmíněné kusy společně tvoří jeden harmonický celek a základ nadčasové koupelny. Mezi kolekcemi máte opravdu na výběr. Oceňovaná značka OPOCZNO je synonymem kvality a do detailu promyšlených linií. Neváhejte vsadit při zařizování nové koupelny na tradici.

Čtěte dál!

Jak se efektivně učit? 10 tipů

Nejen před zkouškami nebo maturitou je potřeba naučit se za kratší...

Ženy, co si obléct na kolo a cítit se dobře?

Poslední dobou není o prosluněné víkendy nouze, což přímo vybízí k dlouhým...

Jak naložit kuřecí maso: Nejlepší marinády

Berete tentokrát přípravu kuřecího na gril do svých rukou? Pak jste...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Další nové články

Jak se efektivně učit? 10 tipů

Nejen před zkouškami nebo maturitou je potřeba naučit se...

Ženy, co si obléct na kolo a cítit se dobře?

Poslední dobou není o prosluněné víkendy nouze, což přímo...

Jak naložit kuřecí maso: Nejlepší marinády

Berete tentokrát přípravu kuřecího na gril do svých rukou?...