Správným tipem pro nadčasovou koupelnu je značka OPOCZNO

Toužíte po koupelně, která bude skvěle vypadat a fungovat dlouhé roky? Seznamte se s keramickými závody OPOCZNO a objevte originální kolekce.

Ilustrační obrázek, zdroj
Ilustrační obrázek, zdroj

Výběr značky při nákupu sanitární keramiky, koupelnového nábytku a dalšího vybavení koupelny hraje velmi důležitou roli. Pokud chcete, aby koupelna dobře sloužila celé rodině, je na místě zvolit značku s tradicí a smyslem pro praktičnost. Výsledkem bude vaše spokojenost a radost z investice do nové koupelny. Nepodceňujte ani styl. Místo aktuálních výstřelků preferujte nadčasové kolekce, které vás časem neomrzí.

Nová inspirace pro zařizování koupelny

Spojením nadčasového vzhledu, široké nabídky a kvality je značka OPOCZNO. Ta se na trhu řadí mezi jedny z nejsilnějších výrobců keramických obkladových prvků. Hledáte-li zajímavé nápady pro novou koupelnu, stane se pro vás značka nevyčerpatelným zdrojem. Více než 125 let zkušeností udělalo ze značky OPOCZNO jasnou volbu pro zákazníky, kteří preferují kvalitu a jasně rozpoznatelný styl. Ten mají na svědomí talentovaní designéři využívající nejmodernější technologie.

Rychlý pohled na bohatou škála barev nových kolekcí prozrazuje velký důraz na detail a pochopení podstaty nesmrtelných trendů interiérového designu. Odpovědí na současnou módu jsou odvážné tvary, zajímavé kombinace odstínů a rukopis značky OPOCZNO, který je pro zkušenější oko nezaměnitelný.

Koupelna dle vašich představ

Zařizování koupelny se stává hračkou, když víte, kde hledat. SVĚT KOUPELNY přichází s přehlídkou zajímavých kolekcí pro koupelnu dle vašich představ. Od značky OPOCZNO najdete v nabídce vše možné od koupelnového nábytku v podobě různých skříněk až po sanitární keramiku a osvětlení.

OPOCZNO - UMYVADLO HIGH STREET 70 (K110-003)
OPOCZNO – UMYVADLO HIGH STREET 70 (K110-003)

Pozornost si zaslouží designová umyvadla s netradičními tvary, které jsou vhodné na desku nebo skříňku. Nábytkové umyvadlo HIGH STREET okamžitě zaujme a je důkazem toho, že značka OPOCZNO má náročnějším zákazníkům skutečně co nabídnout. Zajímavostí umyvadla je kromě jeho tvarů speciální povrchová úprava eliminující pórovitost povrchu. Úprava chrání keramiku před znečištěním, nežádoucím zbarvením a usnadňuje údržbu.

OPOCZNO - SKŘÍŇKA POD UMYVADLO METROPOLITAN HIGH STREET 100 S DESKOU ŠEDÝ DUB (OS581-008)
OPOCZNO – SKŘÍŇKA POD UMYVADLO METROPOLITAN HIGH STREET 100 S DESKOU ŠEDÝ DUB (OS581-008)

OPOCZNO je skvělou volbou při hledání závěsných umyvadlových skříněk s dekorem dřeva. Skříňka METROPOLITAN HIGH STREET s dvojicí praktických zásuvek a provedením šedý dub působí velmi elegantně.
Ve stejném provedení seženete také závěsnou vysokou skříň METROPOLITAN, která překvapuje umístěním zrcadla z vnitřní strany dvířek.

OPOCZNO - ZÁVĚSNÁ VYSOKÁ SKŘÍŇKA METROPOLITAN 153 UNIVERSAL ŠEDÝ DUB (OS581-010)
OPOCZNO – ZÁVĚSNÁ VYSOKÁ SKŘÍŇKA METROPOLITAN 153 UNIVERSAL ŠEDÝ DUB (OS581-010)

Vsadíte na tradici?

Všechny tři zmíněné kusy společně tvoří jeden harmonický celek a základ nadčasové koupelny. Mezi kolekcemi máte opravdu na výběr. Oceňovaná značka OPOCZNO je synonymem kvality a do detailu promyšlených linií. Neváhejte vsadit při zařizování nové koupelny na tradici.

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Veletrh úspor v Uherském Hradišti

Veletrh úspor je výstižný název oblíbené stavební výstavy Stavba – Teplo...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...