Sprchové panely pod drobnohledem! Jaký si vybrat?

Když si chcete užít zasloužený odpočinek, je teplá sprcha skvělým tipem. Užijte si speciální funkce a pohodlí díky sprchovému panelu, který toho nabídne výrazně víc než obyčejná sprchová hlavice. Objevte, jaké možnosti máte.

Sprchový panel BOARD silver
Sprchový panel BOARD silver

Návrat domů po náročném dni v práci si zaslouží okamžitou dávku pohody a odpočinku. Co takhle skočit do sprchy a užít si teplou vodu na maximum? S pokročilým sprchovým panelem to není žádný problém. Moderní výrobky nabízí kromě spolehlivé regulace teploty vody také řadu dalších funkcí, díky kterým si sprchování zamilujete. To vše i s malým rozpočtem a bez složitých stavebních úprav v koupelně.

Samostatný panel je výhodou

Pokud aktuálně plánujete rekonstrukci koupelny, nebo jste již podnikli nějaké první kroky, na chvilku se zastavte a pořádně si promyslete výběr sprchového koutu. Modely s integrovaným sprchovým panelem sice nabízí kompaktní design, nicméně zpravidla toho neumí tolik jako samostatně instalované panely. U nich je výhodou i fakt, že je můžete kdykoliv velmi snadno vyměnit. To o těch, které jsou součástí celého koutu, rozhodně říct nelze. Máte-li stále na výběr, preferujte instalaci zvlášť a nebudete litovat.

Hydromasážní trysky, déšť i LED osvětlení

Z hlediska funkcí mají sprchové panely skutečně co nabídnout. Široký výběr hlavic s různými režimy a průtoky je samozřejmostí. O něco zajímavější jsou zabudované hydromasážní trysky, díky kterým si velmi snadno namasírujete bolavá záda, ramena a další části těla. Tlak dokáže být až překvapivě velký. Výsledkem je plnohodnotné uvolnění svalů.

Mezi další vychytávky patří tématické LED osvětlení, nezřídka s možností výběru barvy. Sprchovat se pouze za světle diod je velmi zajímavé. V koupelně vznikne nevídané soukromí a zcela jiná atmosféra. Například takové zelené světlo přináší duši nesmírný klid.

Sprchový panel CASCADE silver
Sprchový panel CASCADE silver

Aby byly podmínky pro načerpání energie dokonalé, potěší vás některé sprchové panely integrovanými reproduktory a rádiem, případně rovnou podporou Bluetooth pro připojení vašeho mobilního telefonu jakožto zdroje hudby. Připojíte bezdrátově mobil, vyberete si oblíbený playlist a vše včetně hlasitosti a pořadí skladeb již ovládáte přímo ze sprchy.

Sprchový panel Rea Wood
Sprchový panel Rea Wood

Design podle vašich představ

Máte slabost pro dekor dřeva? Klasický sprchový kout vás neuspokojí, ale samostatné panely se kromě jiného vyrábí i z bambusového dřeva a hliníku. Už jen to je důkaz toho,, že vzhled panelu může odpovídat zcela vašim představám. Jakmile se vám omrzí, máte možnost svépomocí panel odmontovat a pořídit nový. Vyjde to výrazně levněji než zakoupené celého koutu. Jen si dejte pozor na účet za vodu. S kvalitním panelem se na sprchování můžete stát snadno závislí.

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...