Toto kvarteto stojanových zrcadel do šatny je v kurzu

Mít doma zrcadlo není nic výjimečného. Může být například součástí skříně. Chcete-li ale něco speciálního, zkuste vsadit na rozměrná stojanová zrcadla. Hodí se totiž nejen Youtuberkám. Pohled na několik atraktivních modelů vás rychle přesvědčí o tom, že budou dělat radost i vám.

Stojanová zrcadla se stávají velkým hitem. Bude vás bavit nejen jejich praktičnost. Podívejte se na čtveřici zajímavých kousků, díky kterým se uvidíte od hlavy k patě.

Je to jasné. Stojanové zrcadlo do šatny zaujme hlavně velikostí. Navíc není pevně přimontováno na určitou část nábytku či zeď. Snadno ho přesunete tam, kam potřebujete. Díky velké ploše se vidíte od hlavy až k patě. Zrcadlo vám umožňuje prohlédnout si celý outfit. Může stát zajímavým designovým prvkem každého interiéru. Stačí se podívat na to, jaká provedení dnes existují. Na trhu najdete vše od klasiky až po tmavší dřeva a kovové rámy. Tak se neváhejte inspirovat.

photo 1502920924215 5646fe685bef e1540904838566

1. Pro dámy, které milují praktičnost

Mít přímo v ložnici k dispozici jedno velké zrcadlo a zároveň s ním získat také rozměrnou šperkovnici a galerii nejoblíbenějších fotek? I když to zní jako nesplnitelný sen, není to žádný problém. Stačí si vybrat vhodný model stojanového zrcadla. Je důležité uvědomit si, že v rámci stojanu získáte hromadu úložných prostor, což se hodí především v menším bytě. Šperkovnice pohlídá všechny vaše prstýnky, náušnice a další šperky. Budete je mít vždy při ruce a ihned můžete v zrcadle zkontrolovat, jak vám sluší.

Zrcadlo Charlotte Louise
Zrcadlo Charlotte Louise

2. Pro nádech luxusu

V mnoha domácnostech se zrcadlo pořizuje jen jako nutnou součást výbavy. Nepřemýšlí se nad jeho další rolí a designem. Je to chyba a tento model vás o tom bravurně přesvědčí. Prezentuje vám rafinovaný mix jednoduchého stylu, ruční výroby a středomořské nálady s nádechem luxusu. Výška 180 cm je pro stojanové zrcadlo ideální.

Zrcadlo Charlotte Louise
Zrcadlo Charlotte Louise

3. V jednoduchosti je krása

Máte bydlení zařízeno moderně a minimalisticky? Nedokážete si představit výrazné barvy rámu? Stojanové zrcadlo s rámem z MDF desky v ořechovém dekoru překvapuje elegantní jednoduchostí a stabilním stojanem. Skvěle zapadne do interiéru, který má být v první řadě hlavně funkční.

Autronic zrcadlo 20685 WAL Ořech
Autronic zrcadlo 20685 WAL Ořech

4. Za hubičku a na kolečkách

Když vám stačí absolutní základ a na vzhled si moc nepotrpíte, není to žádný problém. Široká nabídka stojanových zrcadel vás i tak uspokojí. Důkazem je jednoduché zrcadlo v bílé barvě s kolečky. Že vám nevyhovuje, kde se nachází? Snadno ho přesunete. Kloub vám umožňuje měnit úhel plochy zrcadla. Zkrátka máte zrcadlo dokonale pod kontrolou. Jak je vidět, tento kousek výbavy si dokážete pořídit i s omezeným rozpočtem.

Autronic výklopné zrcadlo WJD703A Bílá
Autronic výklopné zrcadlo WJD703A Bílá

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Veletrh úspor v Uherském Hradišti

Veletrh úspor je výstižný název oblíbené stavební výstavy Stavba – Teplo...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...