Toužíte po luxusní koupelně? Tyto koupelnové obklady splní váš sen

Cesta za opravdu luxusní koupelnou, ve které se budete skvěle cítit, je kratší, než si myslíte. Objevte koupelnové obklady z přírodního kamene s perfektní povrchovou úpravou. Jejich vzhled a vlastnosti vás okouzlí na první pohled.

Koupelnové obklady TOP GRANITE
Koupelnové obklady TOP GRANITE

Cesta za opravdu luxusní koupelnou je kratší, než si myslíte. Objevte koupelnové obklady z přírodního kamene s perfektní povrchovou úpravou.

Čeká vás rekonstrukce koupelny a jedním z vašich cílů je vytvořit místo, kde bude mít hlavní slovo luxus a příkladná kvalita? V tom případě si musíte v první řadě odpovědět na otázku, co zásadně ovlivňuje vzhled a atmosféru koupelny. Odpovědí jsou koupelnové obklady! Jejich výběr je klíčovým rozhodnutím, které se rozhodně nevyplatí podcenit. Naštěstí je zde inspirace, která nezklame.

Přírodní kámen v koupelně

Exkurze mezi poslední koupelnové trendy nabízí velmi atraktivní zastávku u přírodního kamene. Tento materiál není žádnou novinkou, ba právě naopak. Přírodní kámen patří k nejstarším materiálům, které člověk používal. Místo si našel jak v románské architektuře, tak v gotice, renesanci či baroku. Typický je pro římské lázně.

Jeho krásu poznaly královské rody a vy máte tuto jedinečnou příležitost také. Koupelna obložená přírodním kamenem s perfektní povrchovou úpravou je krásná a funkční. Důkazem je nabídka koupelnových obkladů společnosti TOP GRANITE. Tento leader ve zpracování přírodního kamene pro vás zařídí kamenný obklad v koupelně kompletně na klíč. Je úplně jedno, zdali se rozhodnete kámen umístit všude, nebo si ho vyberete pouze jako obklad sprchového koutu. Obklady vám TOP GRANITE vyrobí, zaměří a nainstaluje s hodinářskou precizností.

Koupelna podle vašich představ

Kámen má jednu obrovskou výhodu. Jeho vzhled je vždy dokonale unikátní. Při pohledu na vzorník okamžitě pochopíte, že nabídka je velmi pestrá a záleží pouze na vašem vkusu, jak se ve finále rozhodnete. Různé odstíny, kresby a velikosti obkladů jsou světem, kde můžete popustit uzdu fantazii. Vaše představa o koupelnových obkladech bude vyslyšena do posledního detailu. Preferujete světlejší odstíny a méně kontrastních zrn? Nebo jste se naopak zakoukali do tmavých a více výrazných odstínů? Žádný problém. V obou případech si dokážete vybrat.

Vlastnosti, které oceníte

Nejen nadčasový vzhled patří k vlastnostem, která u přírodního kamene oceníte. Nepřehlédnutelným plusem je schopnost kamene minimalizovat vznik bakterií, což se v koupelně velmi hodí. Žula, mramor, onyx či pískovec nabídnou v koupelně skvělé vlastnosti, dlouhou životnost a snadnou údržbu, která vám nezabere prakticky žádný čas. Specialisté ze společnosti TOP GRANITE doporučují kámen v koupelně opatřit impregnací. Opět je pouze na vás, jestli budete chtít dodat obklady již naimpregnované, nebo si budete přát impregnaci dodat zvlášť.

Když se chcete dozvědět víc

S koupelnovými obklady z přírodního kamene nemá většina zákazníků ze zcela pochopitelných důvodů příliš mnoho zkušeností. To ale vůbec nevadí! TOP GRANITE vám umožňuje prohlédnout si skladové prostory a kámen lépe poznat. Podíváte se na proces opracování přírodního kamene s možností si obklady detailně prohlédnout na vlastní oči. Získáte tak perfektní představu o možném vzhledu koupelny a vlastnostech přírodního kamene.

Kámen do luxusní koupelny patří

Koupelna snů by měla vypadat a fungovat tak, jak si přejete. Obklady z přírodního kamene jsou trefou do černého pro náročné zákazníky, kteří se nespokojí s průměrem. Investice do kvalitního materiálu se vám vrátí v podobě jedinečného vzhledu. Tak neváhejte a nespokojte se s průměrem. Kámen do luxusní koupelny patří. Velmi snadno ho sladíte s výraznými doplňky a zbytkem koupelnového vybavení.

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...