Toužíte po luxusní koupelně? Tyto koupelnové obklady splní váš sen

Cesta za opravdu luxusní koupelnou, ve které se budete skvěle cítit, je kratší, než si myslíte. Objevte koupelnové obklady z přírodního kamene s perfektní povrchovou úpravou. Jejich vzhled a vlastnosti vás okouzlí na první pohled.

Koupelnové obklady TOP GRANITE
Koupelnové obklady TOP GRANITE

Cesta za opravdu luxusní koupelnou je kratší, než si myslíte. Objevte koupelnové obklady z přírodního kamene s perfektní povrchovou úpravou.

Čeká vás rekonstrukce koupelny a jedním z vašich cílů je vytvořit místo, kde bude mít hlavní slovo luxus a příkladná kvalita? V tom případě si musíte v první řadě odpovědět na otázku, co zásadně ovlivňuje vzhled a atmosféru koupelny. Odpovědí jsou koupelnové obklady! Jejich výběr je klíčovým rozhodnutím, které se rozhodně nevyplatí podcenit. Naštěstí je zde inspirace, která nezklame.

Přírodní kámen v koupelně

Exkurze mezi poslední koupelnové trendy nabízí velmi atraktivní zastávku u přírodního kamene. Tento materiál není žádnou novinkou, ba právě naopak. Přírodní kámen patří k nejstarším materiálům, které člověk používal. Místo si našel jak v románské architektuře, tak v gotice, renesanci či baroku. Typický je pro římské lázně.

Jeho krásu poznaly královské rody a vy máte tuto jedinečnou příležitost také. Koupelna obložená přírodním kamenem s perfektní povrchovou úpravou je krásná a funkční. Důkazem je nabídka koupelnových obkladů společnosti TOP GRANITE. Tento leader ve zpracování přírodního kamene pro vás zařídí kamenný obklad v koupelně kompletně na klíč. Je úplně jedno, zdali se rozhodnete kámen umístit všude, nebo si ho vyberete pouze jako obklad sprchového koutu. Obklady vám TOP GRANITE vyrobí, zaměří a nainstaluje s hodinářskou precizností.

Koupelna podle vašich představ

Kámen má jednu obrovskou výhodu. Jeho vzhled je vždy dokonale unikátní. Při pohledu na vzorník okamžitě pochopíte, že nabídka je velmi pestrá a záleží pouze na vašem vkusu, jak se ve finále rozhodnete. Různé odstíny, kresby a velikosti obkladů jsou světem, kde můžete popustit uzdu fantazii. Vaše představa o koupelnových obkladech bude vyslyšena do posledního detailu. Preferujete světlejší odstíny a méně kontrastních zrn? Nebo jste se naopak zakoukali do tmavých a více výrazných odstínů? Žádný problém. V obou případech si dokážete vybrat.

Vlastnosti, které oceníte

Nejen nadčasový vzhled patří k vlastnostem, která u přírodního kamene oceníte. Nepřehlédnutelným plusem je schopnost kamene minimalizovat vznik bakterií, což se v koupelně velmi hodí. Žula, mramor, onyx či pískovec nabídnou v koupelně skvělé vlastnosti, dlouhou životnost a snadnou údržbu, která vám nezabere prakticky žádný čas. Specialisté ze společnosti TOP GRANITE doporučují kámen v koupelně opatřit impregnací. Opět je pouze na vás, jestli budete chtít dodat obklady již naimpregnované, nebo si budete přát impregnaci dodat zvlášť.

Když se chcete dozvědět víc

S koupelnovými obklady z přírodního kamene nemá většina zákazníků ze zcela pochopitelných důvodů příliš mnoho zkušeností. To ale vůbec nevadí! TOP GRANITE vám umožňuje prohlédnout si skladové prostory a kámen lépe poznat. Podíváte se na proces opracování přírodního kamene s možností si obklady detailně prohlédnout na vlastní oči. Získáte tak perfektní představu o možném vzhledu koupelny a vlastnostech přírodního kamene.

Kámen do luxusní koupelny patří

Koupelna snů by měla vypadat a fungovat tak, jak si přejete. Obklady z přírodního kamene jsou trefou do černého pro náročné zákazníky, kteří se nespokojí s průměrem. Investice do kvalitního materiálu se vám vrátí v podobě jedinečného vzhledu. Tak neváhejte a nespokojte se s průměrem. Kámen do luxusní koupelny patří. Velmi snadno ho sladíte s výraznými doplňky a zbytkem koupelnového vybavení.

Čtěte dál!

Jak se rychle zbavit oparu? Vyzkoušejte tyhle tipy.

Někdy se mu zkrátka nevyhneme. Opar na rtu je nejen nevzhledný...

Pusťte do svého interiéru abstrakci v obrazech.

Obrazy do interiéru patří Ať už tvoříte domov v jakémkoliv stylu, na...

Jaký typ osvětlení zvolit do obýváku?

Světla jsou často až tím posledním, na co při zařizování domu...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Další nové články

Jak se rychle zbavit oparu? Vyzkoušejte tyhle tipy.

Někdy se mu zkrátka nevyhneme. Opar na rtu je...

Pusťte do svého interiéru abstrakci v obrazech.

Obrazy do interiéru patří Ať už tvoříte domov v jakémkoliv...

Jaký typ osvětlení zvolit do obýváku?

Světla jsou často až tím posledním, na co při...