Trendy v kuchyních pro rok 2018

Čerstvé kuchyňské trendy pro rok 2018 přináší do interiéru zajímavé barvy, kvalitní materiály a odvážnější tvary. To vše s přihlédnutím k dokonalé praktičnosti. Inspirujte se přehledem atraktivních tipů.

STEEL ART VELVET STAR cerny supermat corten Dolti Collection Oresi

Zajímá vás, jaké kuchyňské trendy si v roce 2018 zaslouží pozornost? Těšte se nejen na zajímavé barvy. Je zde přehled skvělých tipů pro kuchyň snů.

Jedno je jasné. Bílá je na ústupu! Moderní kuchyňské designy volají po odvážnějších odstínech a méně konvenčních kombinacích. Objevte v sobě odvahu, díky které se kuchyňský prostor stane ozdobou vašeho bydlení. Již dávno neplatí, že kuchyňské linky musí být nenápadné a v roce 2018 to platí dvojnásob.

Tmavé odstíny jedou

Tmavý odstín modré, fialové, zelené, šedé, rubínové nebo antracitové. Prostředí kuchyně bude vyhovovat nejnovějším trendům, když místo světlých barev zvolíte dramatičtější alternativy. Z praktičnosti a snadno viditelného nepořádku nemusíte mít strach. S vhodnou povrchovou úpravou bude údržba povrchů kuchyně velmi jednoduchá a časově nenáročná.

Velmi dobře působí matné linky. V kombinaci s lesklým kovem rozhodně nešlápnete vedle. Jen si dejte pozor na jednu věc. Tmavé barvy se obecně hodí k minimalistickým designům. U tradiční kuchyně si ladění do tmavých odstínů dvakrát rozmyslete.

MAGIQ bily akryl kombinace drevo Dolti Collection Oresi

Dokonalé využití volného místa

Již avizovaná praktičnost se v roce 2018 posouvá opět o krok dál. Důkazem jsou kuchyně Oresi s přehlídkou inteligentních úložišť. V kuchyni konečně nemusíte nic vystavovat. Vše od kuchyňského náčiní až po ingredience na vaření pohodlně schováte do skříněk. Ty jsou zpravidla k dispozici v různých velikostech. Systém otvírání je vždy navržen tak, aby pro vás bylo hledání co nejjednodušší. Moderní kuchyně dokáží využít volné místo i v rozích.

Možnost vše snadno schovat má jednu obrovskou výhodu. Kuchyně bude za každé situace působit čistým a uklizeným dojmem. To je výhodou především v momentech, kdy chcete k sobě domů pozvat přátele. Při výběru modelu kuchyně se na rozložení skříněk určitě zaměřte. Mezi žhavé trendy patří dvoukřídlé skříňky a výsuvné koše.

U Oresi se vyplatí jednoznačně podívat se na cenově dostupné kuchyně střední třídy DOLTI a prémiové kuchyně LIVANZA. Světové trendy prezentuje také řada DOLTI COLLECTION by Andrea Capovilla.

Chytrá elektronika

Bydlí u vás na kuchyňské lince mixér, toustovač, rychlovarná konvice, kávovar a další elektroničtí pomocníci? Pokud ano, určitě moc dobře víte, jak dokáží překážet. Trendy volají po vyklizení místa a v rámci možností sjednocení všech zařízení. Darujte si multifunkčního robota a chytrou kuchyň se zabudovanými spotřebiči. Investice do kvalitního vybavení a materiálů se vám vrátí v podobě dlouhé životnosti.

Vstříc kuchyňským trendům

Byla by opravdu velká škoda, kdybyste při zařizování bydlení poslední kuchyňské trendy přehlíželi. O to víc, když vám nechávají poměrně volné ruce. Jejich hlavní myšlenkou je přechod k výraznějším barvám, chytrým řešením a uhlazenému vzhledu. To, jak se rozhodnete k těmto trendům přistoupit, je již pouze na vás.

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...