Vybavte svou koupelnu kvalitně a podle nejnovějších trendů

Koupelna je pro většinu z nás místem klidu a relaxace. Ráno při čištění zubů přemýšlíme o průběhu celého dne a plánujeme si, co všechno dnes potřebujeme stihnout. Večer po příchodu domů hýčkáme své tělo příjemnou koupelí s pěnou nebo horkou sprchou, a smýváme ze sebe celodenní stres. Chvíle v koupelně si maximálně užíváme a dopřáváme si náležitou péči, kterou naše tělo každý den vyžaduje. Pokud se právě chystáte zařizovat koupelnu, přinášíme vám přehled trendů, které ve vybavení koupelen právě frčí.

jak vybavit koupelnu Roltchnik

Hity ve vybavení koupelen – moderní i retro styl

V koupelnovém designu se každoročně objevují novinky, které by rozhodně neměly uniknout naší pozornosti. Předně bychom se samozřejmě měli zajímat o vzhled a funkčnost koupelnového vybavení. V posledních letech stále zůstává v kurzu moderní styl koupelen, ale oblíbenou volbou je také přírodní nebo retro styl. Výrobce Roltechnik přináší širokou nabídku koupelnových prvků, od sprchových koutů až po hydromasážní systémy.

Hlavní je dokonalá souhra všech prvků

Pokud zařizujeme koupelnu, musíme přemýšlet nad velikostí prostoru, který máme k dispozici. Ve velkých koupelnách si můžeme dovolit například moderní vany v prostoru, a celkově jiné vybavení než ve stísněném prostoru. Také se musíme zamyslet nad množstvím finančních prostředků, které do vybavení koupelny chceme investovat. Luxusní prvky v nejmodernějším provedení budou dražší než ty klasické. Aby koupelna lahodila oku, je důležité veškeré vybavení sladit do jednotného stylu.

Jednokridly sprchovy kout Roltechnik

Odolný mramor i asymetrické tvary

Nejnovější katalogy moderního vybavení koupelen přináší asymetrické tvary a mezi materiály dominuje litý mramor. Ten je oblíbený zejména pro svou bytelnost a zároveň lehkost. Vzniká spojením syntetické pryskyřice a dolomitu. Následně se odlévá do forem, které dovolují vysokou různorodost odlévaných tvarů van, umyvadel nebo sprchových vaniček. Mramor dodá prostoru koupelny vzdušnost a celkově ji odlehčuje.

Dolaďte vzhled koupelny s příjemnými doplňky

Nikdo nechce mít v moderní koupelně staré, nevzhledné doplňky. Oprané ručníky, ošoupané rohožky ani starý dávkovač na mýdlo rozhodně na příjemném dojmu koupelny nepřidají. Proto raději zajděte do obchodu s domácími potřebami a nakupte doplňky v podobném stylu a barvách, které budou s ostatním zařízením koupelny příjemně ladit.

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...