Výběr kuchyňské linky s Infini

Vybrat kuchyň není otázkou jednoho odpoledne. Nejen výběr samotné kuchyňské linky, jejího uspořádání, materiálu, spotřebičů a všech ostatních detailů je časově náročný úkol, ale i volba samotného dodavatele kuchyně nemusí být snadná volba. My vám alespoň s tou druhou částí problému můžeme malinko pomoci. Dáme vám tip na kvalitní a spolehlivou společnost, která se profesionálně postará o vaši novou kuchyň.

moderni kuchyn

O koho se jedná?

Tým pracovníku společnosti Infini se dal dohromady ve městě Rýmařov v podhůří Jeseníků. Spojením dlouholeté tradice zpracování dřeva v této oblasti, zručných nábytkářů a profesionality vznikla kvalitní česká společnost, která dokáže uspokojit i velmi náročné zákazníky. Společnost Infini postupně proráží nejen po celé České republice, ale slaví úspěchy i na trhu slovenských kuchyní.

Co všechno od nich můžete očekávat?

V Infini se specializují především na funkčnost kuchyní, která je u nich samozřejmostí. Kromě kvalitního materiálu a precizního zpracování je pro ně největší prioritou pomoc zákazníkovi při výběru dispozičního řešení kuchyně. Zaměřují se spolu se svými klienty na správné umístění elektrických zásuvek, vhodné rozmístění osvětlení celé kuchyňské plochy, dostatečně velký dřez s odpovídajícím odkapávacím prostorem. Zapomenuto není ani na přiměřeně velký prostor pro manipulaci s nádobím při vaření.

Společnost zajišťuje kompletní servis kuchyňského studia. Vytváří návrhy, vyrábí kuchyně na míru svému zákazníkovi, prodává je a poskytuje poprodejní servis.

Jaké kuchyně Infini nabízí?

Pro uspokojení co nejširšího spektra zákazníků společnost Infini nabízí řadu druhů materiálů, z kterých poté kuchyňské linky vyrábí. Pro každý z nich mají samozřejmě v nabídce desítky možných dekorů v různých barvách a dnes velmi oblíbených texturách dřevin.

Jedním z prodávaných typů kuchyní je kuchyň laminátová. Tento materiál bývá velmi oblíbený, má totiž minimální nároky na údržbu, vysokou životnost a velmi přijatelnou cenu.

Dále vyrábějí kuchyně s foliovými dvířky, které vám zaručí barevnou stálost a snadnou údržbu. Pro náročnější zákazníky, kteří hledající kvalitu a styl, nabízejí kuchyňské linky z masivu, případně z biodesky. V případě zvolení biodesky se nemusí majitel kuchyně obávat ze zkroucení dřeva.

Kuchyně z masivu jsou vyráběny nejčastěji z buku, dubu, olše, americké třešně, amerického ořechu nebo javoru. Můžete si vybrat z různých tónů moření, ale i jiného originálního provedení. Infini nabízejí masiv hladký s úkosem, s výplní dýhou nebo rustikální masiv.

Kvalita vytvořena na míru

Kuchyně vytvořená na míru zákazníkovi vždy plně využije prostor, který je k dispozici, i kdyby byl sebevíc atypický. Tím klient získá originální a optimální řešení uzpůsobené daným možnostem. Na společnosti Infini se ale nemusíte obracet pouze v případě kuchyňských linek. Vyrábějí také vestavěné skříně, zakázkový nábytek nebo i koupelnový nábytek.

Pár rad na závěr

Tým Infini poskládal dohromady šest otázek, které byste si měli při plánování nové kuchyně položit a jejich odpovědi pečlivě promyslet. Logicky při navrhování kuchyňské linky vyvstává o mnoho více záludných problémů, s kterými vám ale už v kuchyňských studiích jejich odborníci rádi poradí.

  • Jak vybrat kuchyňské studio?
  • Kam umístit prostor pro vaření, mytí a kam prostor pro přípravu?
  • Jaký materiál pro kuchyňskou linku vybrat?
  • Jaké vybrat spotřebiče?
  • Jak nejvhodněji vybavit skříňky?
  • Kudy povedou elektrické rozvody a kde budou světla?

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...