Zveme vás na 15. ročník veletrhu FOR DECOR & HOME, který nabídne velkolepé vánoční expozice

15. ročník kontraktačně-prodejního veletrhu dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží proběhne tradičně na výstavišti v Letňanech již na začátku září. Jedinečná akce ve svém oboru v České republice zve všechny obchodníky, odborníky i příznivce krásného bydlení a vánoční atmosféry k návštěvě. FOR DECOR & HOME nabídne velkolepé vánoční expozice z dílen renomovaných firem, širokou škálu dárkového sortimentu, novinky a trendy v bytových doplňcích, v neposlední řadě i premiéru nových významných vystavovatelů ze zahraničí.

DECOR 23 HLAVICKA NEWS 1240x325px podzim 06 002

V hale 3 bude panovat duch Vánoc. Vystavovatelé z řad velkoobchodů, importérů a výrobců chystají pro své klienty nové firemní kolekce. Na svých stáncích představí také vánoční trendy 2023, které jsou vždy v souladu se světovou scénou, každoročně v novém barevném kabátu a inspirativním stylu. Například firma Z – TRADE opětovně představí obor SVÍČEK ve zcela nové kompozici. Taktéž LUMA OBJEKT ze Slovenska se vrací na veletržní scénu s nabídkou svíček světových značek. Originální vánoční dekorace přijíždí do Prahy premiérově prezentovat světoznámá společnost z Belgie TIMSTOR. Z řad vystavovatelů jmenujme i nový důležitý velkoobchod ze Slovenska – KVETA.SK, který je zaměřen na floristiku a sezónní dekorace.

Setting Taferelen 1

Na první veletržní události podzimní sezony lze očekávat především všechny tradiční firmy, které po mnoho let spoluvytvářejí báječnou obchodní atmosféru a přinášejí širokou paletu zboží i nezbytnou inspiraci. Naplánujte si návštěvu u těchto stánků: ANDĚL PŘEROV, AUTRONIC, DAKLS, DECORIUM, EDWILAN, CHAUDRY & GORAYA, IN DECOR/ORION, KLIA PRAHA, MANUFAKTURA VÁLA, MOREX, MYRIS TRADE, NEKUPTO, PRODEX IMPORT, SIMONS TRADE. Lákavý výčet krásných expozic slibuje dokonalou podívanou i nové obchodní možnosti. Využijte přiložené ČESTNÉ VSTUPENKY k návštěvě jediného oborového veletrhu v naší republice. Další podrobnosti naleznete na www.fordecor.cz

Volné vstupenky ZDE.

Čtěte dál!

Jak udělat sushi

Sushi. Japonské jídlo. Pokrme určený jednak pro setkávání lidí, jednak ke...

Jak udělat ohniště na zahradě

Ohniště na zahradě není jen o ohni. Je to zdroj tepla,...

Jak renovovat starý nábytek: Praktické tipy pro oživení starých kousků

Dá se říci, že všechen nábytek se s časem opotřebuje, ať...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...