Zveme vás na 15. ročník veletrhu FOR DECOR & HOME, který nabídne velkolepé vánoční expozice

15. ročník kontraktačně-prodejního veletrhu dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží proběhne tradičně na výstavišti v Letňanech již na začátku září. Jedinečná akce ve svém oboru v České republice zve všechny obchodníky, odborníky i příznivce krásného bydlení a vánoční atmosféry k návštěvě. FOR DECOR & HOME nabídne velkolepé vánoční expozice z dílen renomovaných firem, širokou škálu dárkového sortimentu, novinky a trendy v bytových doplňcích, v neposlední řadě i premiéru nových významných vystavovatelů ze zahraničí.

DECOR 23 HLAVICKA NEWS 1240x325px podzim 06 002

V hale 3 bude panovat duch Vánoc. Vystavovatelé z řad velkoobchodů, importérů a výrobců chystají pro své klienty nové firemní kolekce. Na svých stáncích představí také vánoční trendy 2023, které jsou vždy v souladu se světovou scénou, každoročně v novém barevném kabátu a inspirativním stylu. Například firma Z – TRADE opětovně představí obor SVÍČEK ve zcela nové kompozici. Taktéž LUMA OBJEKT ze Slovenska se vrací na veletržní scénu s nabídkou svíček světových značek. Originální vánoční dekorace přijíždí do Prahy premiérově prezentovat světoznámá společnost z Belgie TIMSTOR. Z řad vystavovatelů jmenujme i nový důležitý velkoobchod ze Slovenska – KVETA.SK, který je zaměřen na floristiku a sezónní dekorace.

Setting Taferelen 1

Na první veletržní události podzimní sezony lze očekávat především všechny tradiční firmy, které po mnoho let spoluvytvářejí báječnou obchodní atmosféru a přinášejí širokou paletu zboží i nezbytnou inspiraci. Naplánujte si návštěvu u těchto stánků: ANDĚL PŘEROV, AUTRONIC, DAKLS, DECORIUM, EDWILAN, CHAUDRY & GORAYA, IN DECOR/ORION, KLIA PRAHA, MANUFAKTURA VÁLA, MOREX, MYRIS TRADE, NEKUPTO, PRODEX IMPORT, SIMONS TRADE. Lákavý výčet krásných expozic slibuje dokonalou podívanou i nové obchodní možnosti. Využijte přiložené ČESTNÉ VSTUPENKY k návštěvě jediného oborového veletrhu v naší republice. Další podrobnosti naleznete na www.fordecor.cz

Volné vstupenky ZDE.

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...