Proč se rustikální styl bydlení hodí i do městských bytů? Zútulní interiér a vnese do něj kus přírody

Rustikální nábytek máme spojený se starožitnými interiéry, kde většinu místnosti zabíral pouze nábytek. Moderní doba fandí více minimalismu, ale to rozhodně neznamená, že by rustikálnímu stylu bydlení odzvonilo. Proč se dokonale hodí do městských bytů a stále má své čestné místo v interiérovém designu?

Usaďte se na rustikální nábytek a odpočiňte

Pokud je pro moderní společnost něco typické, pak je to rychlost, stres a shon. Neustále někam spěcháme, nic nestíháme a jsme stále v jednom kole. Alespoň doma byste si ale měli odpočinout a nechat své starosti přede dveřmi. Rustikální nábytek vám k tomu poskytne skvělou příležitost. Vyřezávané a zdobné židle ze dřeva, které voní lesem, a pohodlná vintage křesla váš byt navíc zútulní a vnesou do něj pohodu.

Křížovky, časopisy či knížky vždy po ruce

Aby se vám v rustikálních křeslech příjemně odpočívalo, pořiďte si vedle nich dřevěné konferenční stolky, které vám zároveň poslouží jako odkládací prostor pro vaše oblíbené knihy, časopisy, křížovky nebo třeba sudoku. Abyste na ně dobře viděli, vneste si do bytu světlo s pomocí stolní lampy, kterou budete mít vždy po ruce.

shutterstock 1704646867

Dřevěné doplňky, kam se podíváš

K celkovému doladění interiéru vám skvěle poslouží dřevěné doplňky. Sáhnout můžete po rustikálních dřevěných bedýnkách, vintage nástěnných hodinách i designových setech kožených knih, jež vkusně doplní vaši knihovnu.

Dovolte si relaxovat a vracejte se do svého domova rádi a s vidinou příjemného odpočinku. Rustikální nábytek vnese do vašeho obydlí kus přírody a pohodlná vintage křesílka vám poskytnou přesně takové pohodlí, které si po náročném pracovním dni zasloužíte. Aby interiér působil opravdu útulně, nebojte se jej vyzdobit dřevěnými doplňky.

Investujte do kvalitního rustikálního nábytku pro váš městský byt na Estila-nabytek.cz a vytvořte si útulný a stylový prostor s venkovským šarmem.

Čtěte dál!

Dobře bydlet pomáhá STAVOTECH Olomouc 

Covid, inflace, války za humny, energetická chudoba – posledních pár let...

HLASUJTE PRO NEJ INTERIÉR V ČR!

Pokud se zajímáte profesně nebo jen uživatelsky o interiérový design, jistě...

Komentáře

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oblíbené články

Jak umíchat Aperol Spritz – přísady a poměry

Aperol Spritz je koktejl pocházející z Itálie, složený z...

Hmyz v bytě: Jak se zbavit malého hmyzu v domácnosti

Nežádoucí hmyz v bytě nás může pořádně potrápit. Ale...

Jak udržovat živý plot

Jednou z možností, jak esteticky oddělit zahradu od okolí...